• |
ide | kryesore

Rritje e monedhave kryesore/ Këmbimi valutor për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme
euroNë kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.8 Shitet 107.6

Euro: Blihet 121 Shitet 121.6

Paundi Britanik: Blihet 144 Shitet 151.1

Franga Zvicerane: Blihet 115 Shitet 116Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *