• |
ide | kryesore

Veshjet më ekstravagante dhe sensuale të vajzave në Big Brother Vip

-Instant, Paparazzi, SliderLe ta harrojmë për pak debatin se kush do të jetë fituesi mbrëmjen e sotme, për të diskutuar tema edhe më interesante, si përshembull: Kush ishin banoret e famshme brenda shtëpisë së Big Brother që dallonin për stilin e veçantë të veshjes, flokëve dhe grimit gjatë netëve të prime-it, por dhe në jetesën e përditshme.

Përtej gjithë cilësive pozitive që e karakterizojnë, Beniada dalloi edhe për elegancën që tregon përmes gjesteve, qëndrimit dhe zgjedhjeve që ka bërë përsa i përket look-ut.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Beniada i qendroi gjithnjë besnike stilit sa klas edhe seksi duke zgjedhur veshje që i nxirrnin në pah më të mirat e siluetës së saj.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

2. Monika

Monika Lubonja ishte një prej banoreve VIP që guxonte në ndryshime drastike look-u thuajse në çdo spektakël dhe e bënte këtë më së miri.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Modelet e ndryshme të flokëve, nga krehja më e thjeshtë e deri tek gërshetat, për të vazhduar me kostumet apo kombinimi këmishë + xhinse, stili i Monikës spikaste dhe komentohej shpesh brenda dhe jashtë shtëpisë.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

3. Beatrix

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Mund të ishim në momentin më kulminant të historisë Donald-Beatrix, por për një çast të gjithë do ta shkëpusnim vëmendjen për të parë me kërshëri Trixën.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Seksi, elegante dhe shumë joshëse, veshjet dhe flokët e këngëtares nuk kalonin pa u komplimentuar.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Duke ditur mirë çfarë i shkon, Beatrix i qëndroi besnike stilit që e karakterizon. Fustaneve të ngushta, dekoltesë alla Sophia Loren, grimit unik dhe sigurisht, flokëve me shumë volum, tek të cilat mund të humbisje duke ja adhuruar edhe nga ekrani.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

4. Sarah Berisha

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

S’mund t’i mungonte kësaj liste Sarah.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

E famshme për idetë e kombinimeve që jep në Instagramin e saj dhe veshjeve cool të përditshmërisë, Sara spikati me një tjetër stil brenda shtëpisë.

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

Fustanet ekstra, voluminozë, mëngët e fryra dhe kostumet jo dhe aq të zakonshme, e bëjnë Sarën të etikohetohet si një prej vajzave me më shumë stil brenda shtëpisë. Anabelmagazine/

Të veshurat më mirë në Big Brother VIP

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *