• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
moti, parashikimi i motit, kthjellime, vranësira, reshje shiuDita e sotme do të ketë vranësira kalimtare përgjatë orëve të paradites. Në Veri vranësirat do të sjellin reshje të pakta dëbore.

Mesdita dhe pasditja sjellin përmirësim të motit, duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese në pothuajse të gjithë territorin Shqiptar.

Temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 13°C. ©Lapsi.al Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *