• |
ide | kryesore

Berisha për shpalljen e humoristit Gaz Paja si investitor strategjik: Vjedhje e hapur e bregdetit!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditIsh-kryeministri Berisha reagoi për shpalljen e humoristit Gaz Paja si investitor strategjik që përfiton 133 mijë metër katrorë tokë në bregdetin e Dhërmiut. Në një status në rrjetet sociale, Berisha e quan këtë një vjedhje të hapur, një dhuratë që Rama ia bën aktorit në “serialin e vjedhjeve të narkoqeverisë”.

Statusi i Berishës

Një vjedhje e hapur e Edvin Ramës me Gaz Pajën! Ja se si Rama dhe Paja lumturojnë njëri-tjetrin me 133 mijë metër katror në Dhërmi për ndërtimin e Resortit “Lumturia”.

Për këtë qëllim Gaz Paja me një VKM shpallet aksioner STRATEGJIK dhe merr dhuratën e përbashkët me Ramën! Vjedhja e fundit në serialin e vjedhjeve të narkoqeverise.

Këtu keni VKM-në e lumturimit të përbashkët Rama-Paja.10 Comments

 1. KOL SALLAKU SKYPE PESOJE SULME NE ZEMER DUKE MASTURBUAR LIVE NE SKYPE thotë:

  YMER GELBAZA KELLIRA JA NXJERR KARIN NGA BYTHA FRROK CUPIT DHE JA FUT NE GOJE YLLI PATES

  1. Bën kot sikur nuk e priste Sali Berisha vendimin e DASH për shpalljen e tij dhe të familjes së tij “non grata” në SHBA. Pikërisht pse i kishte llogaritur të gjitha këto pasoja të rënda, Berisha dha dorëheqjen por nuk iku nga PD, por ia la me “qira” Lulzim Bashës, në mënyrë që ta merrte mbrapsht këtë “mirësi” me një çmim të kripur: PD si “pronë” e tij të shërbente si “kolateral” për mbrojtjen nga akuzat sidomos të SHBA, motivacioni i të cilës për shpalljen “non grata” ishte tepër i rëndë, korrupsion i theksuar, minim i demokracisë dhe presioni mbi drejtësinë.Kur salihu vodhi klubin e partizanit per dhendrin dhe ndertuesit abuziv ku u ndertuan 20 pallate 21 milion euro investim,ku ishit ju shpellkaret e salihut,apo salihu ju kishte futur ne pidh te mamit dhe tani ju nxorri prap,rrac e qelbur shpellkaresh e malokesh

   1. Po flasim per Gaz Pajen, Do na thuash perse po vjedh bregdetin investitori “strategjik”. Po te kesh ndonje gje me Saliun, bujrum, protesto poshte shtepise se me siguri e di ku e ka e mos na bej si trim o pantallonapjerdhur tastiere

 2. Njerzit flene gjume e nuk merrin vesh se çndodh. Aktor humori ne nje show ku bileta shkon 5 mije leke behet ivenstitor strategjik me 13 milion euro. Bie ere fekale ngado qe ta kapesh si muhabet

 3. GREG KRISTAQ RAMA BABA I ZAHOS -YMER GELBAZA KELLIRA KUR MASTUBON NGA KARI I RRJEDH QELBESIRE E QELBUR thotë:

  YMER GELBAZA KELLIRA JA FUT KARIN NE BYTH TAO BALLES DHE DENIS MINGES

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *