• |
ide | kryesore

“Dreka e darka të Bashës me Aqif Rakipin”/ Gaz Bardhi ironizon Berishën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Berisha, Bardhi


Gazment Bardhi, njeriu besnik i Lulzim Bashës në PD reagoi ndaj deklaratës së Sali Berishës se Basha ka drekuar e darkuar me Aqif Rakipin.

Bardhi reagoi me ironi.

“Qëndrim ineterestant i Sali Berishës: Nuk ka komentuar vendimin për sanksionet e SHBA ndaj Aqif Rakipit, mqs ai nuk qenka shpallur non-grata se ka blerë vota në bashkëpunim me krimin e organizuar për llogari të Edi Ramës, por sepse ka ngrenë drekë me Lulzim Bashën. “Opozitë” e vërtetë, jo llafe. 😂”  – shkruan ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së në rrjetet sociale.

Lexo më tej:Ironia therëse e Gaz Bardhit me fotot e Berishës 

  Berisha denoncon: Lulzim Basha dreka e darka me Aqif Rakipin 

©LAPSI.AL 


6 Comments

  1. Jam kurioz të di (dhe nuk e di a do marr ndonjëherë përgjigje) nëse Berisha kur i merrte këta njerëz në parti, u shifte edhe fytyrën?

  2. Me miellin ka dhe krunde. Prandaj duhet te “sitet” mielli qe keto “krundet Bardhi, Basha, Alibeu, Gjekmarkaj” te skarcohen.

    Keta jane perfaqesuesit e Rilindjes ne PD dhe prandaj keta tipa nxoren platformen te zgjidhet kryestari pas zgjedhjeve te ardhshme lokale:)))))))))))) dmth te shkonte Alibeu si kr. PD je dhe nje falje tjeter zgjedhjesh lokale ne tavoline Ramazanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *