• |
ide | kryesore

Princ Harry si kurrë më parë shfaqet protektiv ndaj Mbretëreshës Elizabeth

-Instant, Paparazzi, SliderPrinci Harry ka thënë se Mbretëresha ishte “në formë të shkëlqyer” gjatë takimit të tyre të fundit në Britani, duke shtuar se ai donte të sigurohej që ajo të jetw e “mbrojtur” dhe të ketë “njerëzit e duhur rreth saj”.

Në një klip paraprak të ndarë përpara intervistës së plotë të së mërkurës me emisionin “Today” të NBC, Duka i Sussex si ndryshe nga intervistat e kaluara tha se ishte “e shkëlqyer” të ishte me gjyshen e tij, Mbretëreshën e Britanisë Elizabeth II.

“Ishte shumë bukur ta shihja atë”, tha ai. “Ajo është në formë të shkëlqyer”.

Princi Harry dhe gruaja e tij Meghan u ndalën në Mbretërinë e Bashkuar në rrugën e tyre për në Hagë për të marrë pjesë në Lojërat Invictus javën e kaluar.

“Ajo ka gjithmonë një sens të shkëlqyeshëm humori me mua dhe unë po sigurohem që ajo është, e dini, e mbrojtur dhe ka njerëzit e duhur rreth saj”, tha Harry.

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *