• |
ide | kryesore

Chiara Ferragni dhe Fedez mes të ftuarve të Met Gala

-Instant, Paparazzi, SliderChiara Ferragni dhe Fedez në Met Gala.
Konfirmimi erdhi përmes një postimi në Instagram. Ngjarja më magjepsëse në botë rikthehet të hënën e parë të majit pas dy vitesh pandemi.

Pas thashethemeve në rrjetet e ndryshme sociale, thashethemeve që kanë ndjekur njëra-tjetrën ditët e fundit, Chiara Ferragni postoi gjashtë fjalë të thjeshta në Instagram: Ferragnezët shkojnë në..MET GALA. Dhe kështu çifti më magjepsës dhe social do të jetë ndër të ftuarit e mbrëmjes së shumëpritur të Nju Jorkut, eventit bamirës kushtuar modës që rikthehet pas dy vitesh pandemi të hënën e parë të majit sipas traditës.

Thashethemet për pjesëmarrjen e tyre në Met Gala kishin nisur të qarkullonin në rrjetet sociale pasi Chiara Ferragni kishte paralajmëruar fansat një surprizë, një event “super emocionues” në të cilin ata do të merrnin pjesë. Në fund të fundit, ajo ishte nisur për në Meksikë ditët e fundit për të arritur më pas në Nju Jork ku do të mbërrinte edhe Fedez. Dhe kështu ishte. Tani na mbetet vetëm të presim për të parë postimet e radhës: veshje, glam, të ftuar të një mbrëmjeje që premton të jetë e paharrueshme dhe jo vetëm por edhe për temën e zgjedhur për këtë Met Gala të markës 2022 e cila do të jetë “Magjepsja e praruar” .

LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *