• |
ide | kryesore

Belen Rodriguez flet hapur për jetën seksuale: Mastrubohem në shtëpi

Paparazzi, Slider
belen-rodriguez-trendytoo-spring-summer-2014_5.jpg


Belen Rodriguez, ish e dashura e Marko Borielos, ka folur hapur për jetën e saj seksuale. Ylli argjentinas zbuloi se masturbohet në shtëpi.

“Unë bëj herë pas here autoeroticizëm. S’ka asgjë të keqe, edhe femrat masturbohen”, rrëfeu ajo në programin Le Iene.

Më pas vazhdoi: “Pas një pandemi dhe lufte që po zhvillohet, ne duhet të relaksohemi dhe secili ka metodën e vet. Mund të them që gratë jo vetëm masturbojnë, por e bëjnë këtë ndoshta edhe duke parë pornografi, ashtu si djemtë. Nuk ka asgjë të keqe të masturbosh, më në fund mund ta themi në televizion.”

Show girl argjentinas është nënë e dy fëmijëve të mitur, djalit Santiago dhe vajzës Luna Mari.

Raportohet se modelja është rikthyer në krahët e ish-bashkëshortit, Stefano De Martino, pasi i dha fund lidhjes me Antonino Spinalbese, pak pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre.

Vlen të theksohet se Belen Rodriguez ka qenë në një lidhje edhe me pilotin e Moto GP-së, Andrea Ianone.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *