• |
ide | kryesore

Amber Heard zbulon detaje nga njohja me Elon Musk

-Instant, F1, PaparazziAmber Heard ka zbuluar së fundmi detaje nga njohja e saj me Elon Musk në Met Gala 2016.

Gjatë gjyqit me Johnny Depp, aktorja tregoi se ky i fundit “e braktisi në tapetin e kuq” në maj 2016, pas zënkës së tyre gjatë ditëlindjes së saj të 30-të.

“Johnny u acarua, por ne po planifikonim të shkonim së bashku si të ftuarit e Ralph Lauren,” u shpreh Heard.Ajo pretendoi se “nuk e dinte” se Johnny nuk do të shfaqej në Met Gala, pasi ekipi i tij nuk komunikoi me të.

“Kështu që unë përfundova duke shkuar vetë,” tha aktorja e Aquaman 2 nga vendi i saj në tribunë. “Unë u ula pranë një vendi bosh  i cili ishte për të, të cilin ata e pastruan sapo e kuptuan se ai më braktisi në tapetin e kuq.”

Heard vazhdoi duke thënë se ajo ra në kontakt për herë të parë me Musk, në event.

“Unë nuk e njoha Elon derisa filluam të flisnim dhe ai më kujtoi se ishim takuar një herë më parë,” deklaroi ajo, duke shtuar se CEO i Tesla dhe SpaceX “ishte me nënën e tij,” Maye Musk, në ngjarje.

“Ai dukej si një zotëri i vërtetë,” vazhdoi Amber për Musk. “Ai ishte vërtet i këndshëm. Ai u ul në një tavolinë afër dhe ne filluam të flisnim atë natë dhe përfundimisht u bëmë miq.”

Një përfaqësues i themeluesit të SpaceX tha më parë se dyshja, të cilët u ndanë në gusht 2017, “nuk filluan të takoheshin deri në maj 2016, madje edhe atëherë takoheshin rrallë. Marrëdhënia e tyre nuk u bë romantike deri pak kohë më vonë. ”

Mbi një vit pas ndarjes, Heard i tha The Hollywood Reporter në dhjetor 2018, “Elon dhe unë patëm një marrëdhënie të bukur dhe ne kemi një miqësi të bukur tani, një miqësi që bazohej në vlerat tona thelbësore. Kurioziteti intelektual, idetë dhe biseda, një dashuri e përbashkët për shkencën. Ne thjesht u lidhëm me shumë gjëra që flasin për atë se kush jam unë nga brenda. Kam shumë respekt për të.”

Amber dhe Johnny  u takuan gjatë realizimit të filmit të vitit 2011 The Rum Diary dhe më vonë u martuan në 2015. Ata u ndanë në maj 2016, kur ajo kërkoi një urdhër ndalimi për dhunën në familje kundër tij, duke e akuzuar atë për abuzim me të./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *