• |
ide | kryesore

Dikur të fejuar, Brad Pitt rrëfen raportin me Gwyneth Paltrow

-Instant, Paparazzi, SliderBrad Pitt dhe Gwyneth Paltrow kanë folur së fundmi për miqësinë e tyre.

Në një intervistë të re npër website e Paltrow’s Goop, në të cilën Pitt diskuton markën e tij të re të veshjeve God’s True Cashmere, ish-të cifti deklaroi  se ende mbajnë një lidhje të ngushtë. Paltrow dhe Pitt ishin së bashku nga viti 1994 deri në vitin 1997 përpara se të anulonin fejesën.

Paltrow ngriti temën e babait të saj të ndjerë Bruce, i cili e pëlqente Pitt dhe duke qenë i emocionuar që e kishte atë si dhëndër – “edhe pse ne nuk u martuam, për fat të keq,” tha ajo.

“E drejtë,” tha aktori duke qeshur. “Por cdo gjë ndodh për një arsye?”

“Po, po. Më në fund gjeta Bradin me të cilin duhej të martohesha. M’u deshën vetëm 20 vjet,” u shpreh Paltrow.

Pitt shtoi: “Dhe është bukur të të kemmike  tani. Të dua”

Pas Brad, Gwyneth u martua me muzikantin e Coldplay, Chris Martin në 2003, megjithëse ata u ndanë miqësisht në 2014. .Ajo më pas u martua me Falchuk, 51 vjeç, në 2018. Ndërkohë,aktoriu martua me Jennifer Aniston në vitin 2000. Ata njoftuan ndarjen e tyre në janar 2005 dhe më pas finalizuan divorcin në tetor. Më pas ai u martua me Angelina Jolie në gusht të vitit 2014 dhe  Jolie bëri kërkesë për divorc nga ai në vitin 2016./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *