• |
ide | kryesore

Harry Styles zbulon detaje nga lidhja e tij me aktoren

-Instant, Paparazzi, SliderHarry Styles ka zbuluar së fundmi detaje rreth romancës së tij me Olivia Wilde.

Kur u pyet për të shpjeguar këngën e tij “Cinema” – e cila përshkruan ndjenjën e të qenit “i mirë” mjaftueshëm për një partner – gjatë një interviste të re në podcast, këngëtari,me sa duket aludoi për marrëdhënien e tij me aktoren.

“Unë mendoj se është, si kur të pëlqen dikë, ajo fazë fillestare. “A po i bëj gjërat siç duhet?” Përpara se të ndiheni rehat me njëri-tjetrin dhe të gjitha këto gjëra ndodhin në fillim të diçkaje,” tha ai në podkastin “Spout”.

Intervista vjen vetëm disa javë pasi Styles u tregua i sinqertë se si ishte të “dashuroheshe” në një set filmi, gjatë një paraqitjeje në “The Howard Stern Show” të Sirius XM.

“Kam pasur një përvojë të mrekullueshme duke u drejtuar nga Olivia”, u shpreh në atë kohë këngëtari i “Golden”,i cili punoi me të në “Don’t Worry Darling”.

“Aktrimi është disi shumë i pakëndshëm ndonjëherë. Unë mendoj se ju duhet të besoni shumë. Kërkon shumë besim nëse dëshiron t’i japësh gjithçka, dhe mendoj se të jesh në gjendje t’i besosh drejtorit tënd është një dhuratë, kështu që ishte shumë e dobishme.”

Çifti u takua në fund të vitit 2020 kur luajtën në thrillerin psikologjik. Ata më pas ndezën thashethemet për romancë në janar 2021 kur Page Six zbuloi ekskluzivisht se morën pjesë së bashku në dasmën e agjentit të Styles.

Romanca e tyre erdhi pas ndarjes së Olivia  nga ish i fejuari Jason Sudeikis, me të cilin ajo ka dy fëmijë – djalin Otis, 8 dhe vajzën Daisy, 5 vjeç./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *