• |
ide | kryesore

Olivia Wilde dhe Harry Styles flasin për herë të parë për lidhjen e tyre

-Instant, Paparazzi, SliderHarry Styles dhe Olivia Wilde kanë folur së fundmi për romancën e tyre.

Në një intervistë për Rolling Stone, këngëtari foli rreth komenteve negative të fansave të tij për aktoren.

“Është padyshim një ndjenjë e vështirë të ndihesh sikur të jesh pranë meje do të thotë të përballesh me urrejtjen e njerëzve apo diçka tjetër”, shpjegoi ish-anëtari i One Direction.

Wilde u intervistua gjithashtu për këtë pjesë, duke quajtur shumicën e fansave të Styles “njerëz të dashuruar thellësisht” dhe “kampionë të vërtetë të mirësisë”.

“Ajo që nuk  kuptoj për mizorinë që po përmendni është se ai lloj negativiteti toksik është antiteza e Harrit dhe gjithçka që ai nxjerr atje”, u shprehaktorja.

Çifti doli publikisht me romancën e tyre në janar 2021. Ata u takuan vitin e kaluar ndërsa punonin në “Don’t Worry Darling”, i cili do të publikohet më 23 shtator.

Dyshja kanë qenë private në lidhje me marrëdhënien e tyre, me Styles që vuri në dukje në intervistë se ai nuk “po zgjedh të ketë një marrëdhënie publike”.

Ai shtoi : “Ndonjëherë njerëzit thonë: “Ti ke dalur dhe më herët në publik me partnerti por unë nuk mendoj se kam qenë publikisht me askënd.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *