• |
ide | kryesore

Olivia Wilde akuzon aktorin e njohur: Donte të më lëndonte

-Instant, Paparazzi, SliderOlivia Wilde akuzoi ish të fejuarin e saj Jason Sudeikis se u përpoq ta lëndonte atë duke i dorëzuar letrat e kujdestarisë në CinemaCon.

Regjisorja e “Don’t Worry Darling”, 38 vjeç, reflektoi mbi incidentin në një intervistë për Variety

“Mjerisht, ai veprim i tmerrshëm nuk ishte diçka krejtësisht befasuese për mua,” pranoi ajo.”Dua të them, ka një arsye që e lashë atë marrëdhënie.”

Wilde vuri në dukje se të vetmit njerëz që “vuajtën” nga vendimi ishin djali i ish-çiftit, Otis, dhe vajza e tyre, Daisy.

“Ata do të duhet ta shohin këtë dhe nuk duhet ta dinë kurrë se ka ndodhur. Viktimat ishin një 8 dhe 5 vjeç dhe kjo është vërtet e trishtueshme,”

“Zgjodha të bëhem aktore; Unë me dëshirë u futa në qendër të vëmendjes,” vazhdoi Wilde. “Por kjo nuk është diçka që fëmijët e mi e kanë kërkuar. Dhe kur fëmijët e mi tërhiqen zvarrë në të, është thellësisht e dhimbshme.”

Aktorja  më parë sulmoi Sudeikisduke thënë në një dosje në gjykatë në fillim të këtij muaji se asaj iu shërbyen dokumentet “në mënyrën më agresive të mundshme”.

Në atë kohë, një burim i afërt me aktorin tregoi Page Six se ai “nuk kishte njohuri paraprake për kohën ose vendin ku do të dorëzohej zarfi”.

Ish-çifti u nda në vitin 2020 dhe po luftojnë për kujdestarinë e dy të fëmijëve të tyre./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *