• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje rreth ndarjes së Leonardo DiCaprio me modelen

-Instant, Paparazzi, SliderSë  fundmi është zbuluar arsyeja e ndarjes së  Leonardo DiCaprio me modelen, Camila Morrone.

Një burim keguar për ‘E!News’, se megjithëse të dy kanë “udhëtuar shumë”, duke e bërë çiftin të rivlerësojë marrëdhënien.

“Distanca luajti një faktor”, thotë burimi, duke shtuar se romanca “e ka kaluar rrjedhën e saj”.

Insajderi thotë se ka një shans që Leo dhe Camila të pajtohen, por vëren se “për momentin, kanë vendosur të bëjnë një pauzë “.

Leo dhe Camila ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në dhjetor 2017, kur u panë së bashku në Los Angeles.

Modelja iu bashkua aktorit të Titanikut në një udhëtim në Kolorado me shokun e tijTobey Maguire po atë muaj, përpara se të shiheshin sërish në Coachella në prill 2018.

Në vitin 2019, pak pasi dyshja morën pjesë së bashku në Festivalin e Filmit në Kanë, Camila adresoi reagimin online për diferencën e tyre 22-vjeçare në moshë.

” Oh, Zot, njerëzit janë aq të këqij dhe plot zemërim me njerëzit që nuk i njohin fare,” tha ajo, përpara se të inkurajonte kritikët që “të mësojnë të jetojnë me më pak urrejtje dhe të vendosin kohën dhe interesat e tyre diku tjetër, sepse të jetosh pa urrejtje është një ndjenjë mjaft e mirë.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *