• |
ide | kryesore

“Ka ardhur në burg”/ Zbulohen batutat mes Ramës dhe Kurtit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama kurtitPamjet e takimit të pazakontë mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit në Berlin bënë xhiron e medieve. Ishte vetë Rama që u kujdes që të shpërndante sa më shumë momentin që sipas tij vë në siklet kryeministrin e Kosovës. Pasi Rama mbuloi sytë e Kurtit nga prapa duke se ishte një nga të pranishmit që tregoi se kush ishte autori.

Pasi hoqi duart, Rama i është drejtuar Kurtit: “Duhej t’më kishte gjetë vetë. Jo me spiunë”. Më pas Kurti e ka prezantuar Ramën me personin që ishte duke biseduar. Ai i tregon se me të njihej që nga koha ishte në burg. “Ky më njeh mua që prej burgut… Ka ardh në burg me më pa”, – dëgjohet të thotë Kurti. ©LAPSI.al10 Comments

   1. hqiptaret mesjetare qe legjitimisht genjehen nga nje psikopat te lexojne:

    Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us
    by Robert D. Hare

 1. Keto poza afrimiteti ku neper Europe u ve doren ne shpatull apo ne krah politikaneve te rendesishem, Kurtit i mbyll syte, Presidentit Macron i afrohet si i barabarte, madje i del para Stoltenbergut per te kapur Presidentin Biden, na jane bere bajate ne cdo takim apo samit me Ramen.

  Gjithsesi, ato gjeste tregojne se ne cdo rast mban parasysh gjatesine trupore dhe zvogelon “mikun” apo bashkebiseduesin qellimisht e per tu imponuar.

  Ne cdo takim, per me teper mes njerezish te kulturuar, eshte e domosdoshme distanca higjenike dhe nje pozicion qe deshmon respekt ndaj tjetrit, element sjelljeje i munguar tek KM dhe shumica e politikaneve shqiptare, perjashtuar Berishen, Mejdanin e Moisiun.

 2. shqiptaret mesjetare qe legjitimisht genjehen nga nje psikopat te lexojne:

  Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us
  by Robert D. Hare

 3. Moj kasolle ku na mblodhe hahaha v.lesht muhabeti… Si vitrina e e Selise se PS-se..🙏😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *