• |
ide | kryesore

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me qepenin, plagoset gruaja në Lezhë

-Instant, Lajme, Të funditNjë grua ka mbetur e plagosur mëngjesin e sotëm në Lezhë. Mësohet se ajo ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me qepenin e një dyqani. Në këtë kohë dyqani ishte i mbyllur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nënë Tereza”.

Gruaja është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrthanat.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *