• |
ide | kryesore

Berisha mbledh kandidatët e primareve të Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit



Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka mbledhur në një takim shtatë kandidatët në primaret e Tiranës. Takimi është mbajtur për të dhënë direktiva në lidhje me zgjedhjet e ardhshme vendore. Kujtojmë që kandidatët në primaret e Tiranës janë shtatë:

1. Belind Këlliçi
2. Gert Bogdani
3. Ilir Alimehmeti
4. Adriana Kalaja
5. Enkelejda Fejzo
6. Fatmir Merkoçi
7. Julian Deda

Ndërkohë, më datë 12 nëntor pritet të mbahet protesta e thirrur nga Partia Demokratike, teksa kryedemokrati Berisha u ka bërë ftesë qytetarëve të jenë të pranishëm.



2 Comments

  1. Mjafton të krahasosh urrejtjen e tij çnjerëzore ndaj Dritan Hoxhës ditën e vdekjes së tij dhe faktin që nusja e djalit të Berishës, e cila njihet vetëm si shitëse brekësh të shtrenjta, shfaqet në ekranin e ndërtuar nga Dritan Hoxha, kupton se si ndahen dy botë në shoqërinë shqiptare. Një lugat i ndyrë që zhvarros dhe të vdekurit nga urrejtja dhe një gjeneratë tjetër që i punëson atij dhe nusen e djalit dhe gjithë hordhinë e tij mediatike.Shpellkaret ne qytet kombi ne Rrezik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *