• |
ide | kryesore

Tre të vrarê, katër të plagosur në incidentin me armë zjarri në Kaliforni

-Instant, Lajme, Planet


Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën me armë zjarri në një shtëpi me qira në Kaliforni të shtunën herët në mëngjes, tha policia. Të shtënat ndodhën rreth orës 2:30 të mëngjesit në Beverly Crest, një lagje luksoze e Los Anxhelosit.

Togeri Frank Preciado i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit tha se tre personat që u vranë ishin brenda një automjeti. Dy nga katër të plagosurit u dërguan me automjete private në spitalet e zonës dhe dy të tjerë u transportuan me ambulancë, tha zëdhënësi i policisë toger Bruce Borihanh.

Dy ishin në gjendje kritike dhe dy në gjendje të qëndrueshme, tha zoti Borihanh. Mosha dhe gjinia e viktimave nuk janë bërë ende publike.

Policia por përpiqet të zbulojë nëse në shtëpinë me qera po mbahej ndonjë festë apo grumbullim tjetër, tha zoti Borihanh. Ai shtoi se policia nuk ka informacion mbi të dyshuarit. Kjo është vrasja e katërt këtë muaj në Kaliforni, ku humbin jetën disa persona./VOA


3 Comments

  1. Amerika eshte mbushur me vrasje, krime, droge, vjedhje, grabitje, korrupsion, rracizem ndaj te barddheve dhe koservatoreve. Amerika eshte mbushur me pederast dhe pedofil qe marrin me zorr femijet nga prinderit dhe ju japin hapje hormoshesh per tu nderruar gjinine. Amerika eshte shteti me u]\i ndyre cifuto zionist ne Bote. Keta ti mnbash sa me larg dhe kur do vije ajo dite qe te shpetojme mha keta kerma HIpokrite homoseksuale se kane 32 vjet pushtim dhe kolonizim qe po na shkaterrojne

  2. Amerika eshte mbushur me vrasje, krime, droge, vjedhje, grabitje, korrupsion, rracizem ndaj te barddheve dhe koservatoreve. Amerika eshte mbushur me pederast dhe pedofil qe marrin me zorr femijet nga prinderit dhe ju japin hapje hormoshesh per tu nderruar gjinine. Amerika eshte shteti me i ndyre cifuto zionist ne Bote. Keta ti mnbash sa me larg dhe kur do vije ajo dite qe te shpetojme mha keta kerma HIpokrite homoseksuale se kane 32 vjet pushtim dhe kolonizim qe po na shkaterrojne

    PËRGJIGJIUNI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *