• |
ide | kryesore

Aksident në Rinas, makina që transporton para përmbyset në rrugë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
RinasNjë automjet që transportonte para është aksidentuar në Rinas.

Sipas policisë makina në momentin që ka ndodhur aksidenti, nuk ka pasur shuma monetare, dhe nuk ka të lënduar.

Sakaq policia po heton për zbardhjen e plotë ngjarjes. Ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *