• |
ide | kryesore

Shtrohet me urgjencë në QSUT mjeku Pëllumb Pipero

-Instant, Lajme, Të funditMjeku i njohur Pëllumb Pipero është shtruar me urgjencë në QSUT. Sipas mjekëve, Pipero thuhet se vuan nga insult cerebral trombotik (aksident aaskular celebral).

Po ashtu mësohet se Pipero është shtruar në neurokirurgjia.25 Comments

 1. Ky moterqir kishte nje kusheririn tim te pare demek ne monitorim. dhe kur djali( 41 vjec u fut ne intubim, ky plehu mbasi u telefonua, tha qe e kam si djalin tim por nuk me rezulton ne intubim !
  Ne fakt ai ishte ne intubim dhe te nesermen vdiq!
  Burre i poshter dhe superlekist!

  1. Te qifte doza e 3 o shkerdho njeri! Po nuk shpetoni dot ti, e ndonke Fauci andej. Ju rrofte pasuria o shkerdhater. Hajt, bohuni llaf!

 2. Shpresoj ta zeje haku i atyre fakireve qe i vodhi pa pike turpi gjate pandemise duke i cuar te blejne ilace tek farmacia e vet. Ky orangutang duhet varur si kec per poshtersite e tij

 3. Zoti vonon por nuk harron edhe për këtë zagar të mjeksis , shërbëtor i bandës kriminele në pushtet , ta dënoj që të lëngoj e të vuaj për gjithë vuajtjet e dhimbjet që u krijoi dhe shkaktoi atyre që dërgoi në botën tjetër nga covid 19 , si dhe gjithë pacientëve në spitalet bordello , të shndërruara në fole vrasësish e tortura njerëzore .

    1. Kjo toke nuk duron qe poshtersi si ju hoqet qafe dr. Drini Dobin. Para atij shumica juaj as per pleh nuk jeni. Po mesa duket Toka e ndjen energjine qe i duhet dhe qe duhet te heqe qafe. Cdo gje nga dheu erdhi e dhé do behet. Noi lek ke per fakirat ta japesh sa je ne kohe apo ke trashegimtare te denje?

   1. Te jesh mjek ,qe punon per te shpetuar jete njeriu,duhet te jesh figura me e respektuar dhe me d dashur ne shoqeri.
    Fakti qe ne asnje koment nuk lexon nje rresht mu te shprehet keqardhja per te ,por shprehin urrejtjen per te si hajdut i pacienteve,qemban ne ndergmegne edhe vdemje nga moskujdesi si dhe me mriminalja qe ishte vamsinimi me detyrim i popullates,tregon sa figure e urryer eshte PIPERO.
    SHKAFSH SA ME PARRE NE XHEHNEM DHE MARRSH ME VETE GJITHE KETE QEVERI TE KORRUPTUAR E HAJDUTE,DUKE VENE TE PARRIN NE RRESHT KRYEKRIMINELIN RAMA.

 4. Fshatar i ndyre, karma ben te veten, ka blere komplet katin e dyte per klub te komuna e parisit ne hyrje ….duke vjedhur njerzit duke i rrembyer parate nga xhepat felliqsira, shkofsh ne te semes xhambaz mjek,…farë e keqe

 5. Te shkuara dr Pioeros dhe me vjen keq qe ai suplementi spanjoll qe reklamon prej vitesh neper ekrane, si mrekullia e rritjes se imunitetit e kunder covid apo cdo virusi, nuk e paska ndihmuar…

  1. Do vije manasterqiu ti fusi karin dhe e sheron.
   Ose ti nxjerrin como vetllen perpara se kush e di bejne zing.

 6. Te jesh mjek ,qe punon per te shpetuar jete njeriu,duhet te jesh figura me e respektuar dhe me d dashur ne shoqeri.
  Fakti qe ne asnje koment nuk lexon nje rresht mu te shprehet keqardhja per te ,por shprehin urrejtjen per te si hajdut i pacienteve,qemban ne ndergmegne edhe vdemje nga moskujdesi si dhe me mriminalja qe ishte vamsinimi me detyrim i popullates,tregon sa figure e urryer eshte PIPERO.
  SHKAFSH SA ME PARRE NE XHEHNEM DHE MARRSH ME VETE GJITHE KETE QEVERI TE KORRUPTUAR E HAJDUTE,DUKE VENE TE PARRIN NE RRESHT KRYEKRIMINELIN RAMA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *