• |
ide | kryesore

Zgjidhet kryetarja e re e Gjykatës Kushtetuese

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditHolta Zacaj është zgjedhur kryetarja e re e Gjykatës Kushtetuese. Për këtë pozicion shprehën interesin 3 gjyqtare: Fiona Papajorgji; Marjana Semini; Holta Zaçaj.

Pas dështimit të dy raundeve, në këtë raund u Zacaj u zgjodh me 5 vota pro.4 Comments

  1. S’paskn të sosur femrat kurva të bandës krimrilindje , që kapin majat e drejtimit të këtij pushti shtet , kjo mbasi janë “sosur burrat” , të cilët për të vjedhur , xhvatur e përdhunuar, “hyp Xhixhi” , përpara ndërsejn gratë e partis kurvrilindje për të shkatërruar e rrafshuar vendin .

  2. Asnjë surprizë, sepse zonja Zacaj ishte vendosur e para nga KED në renditjen e kandidateve.

    Uroj që puna në studion e avokatisë në SHBA t’i ketë shërbyer në formimin profesional si gjyqtare, duke patur parasysh Drejtësinë Amerikane…

  3. Te lesh punen ne amerike prane nje zyre avokatie ku dihet qe pagesat jane te mira dhe te vish ne Shqiperi i bie ka ardhur te vjedhi pasi te ardhurat nuk jane njesoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *