• |
ide | kryesore

Dy vëllezër dhunojnë fizikisht mjekët në spitalin e Kukësit, arrestohet njëri prej tyre

Arkiva
spitali i KukësNjë 31-vjeçar është arrestuar këtë të martë nga policia në Kukës. Kjo pasi ai dhe vëllai i tij kanë sulmuar fizikisht bluzat e bardha në spitalin e Kukësit. Shtetasi I.V dhe i vëllai, 41-vjeçari H.V kanë goditur dy mjekë për shkak të detyrës.

41-vjeçari është shpallur në kërkim nga forcat e policisë. Ndërkohë policia vijon punën për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *