• |
ide | kryesore

Regjisori sulmon aktoren e ” Wednesday”: Aspak profesionale

Paparazzi, SliderJenna Ortega, po dënohet si “përtej toksike” nga producenti dhe regjisori  Steven DeKnight. DeKnight shpërtheu në podkastin e Dax Shepard “Armchair Expert” – duke përfshirë se aktorja u soll në një mënyrë “joprofesionale” në xhirimet e shfaqjes së Netflix. “Wednesday” dhe ndryshoi linja që “nuk kishin kuptim.”

Duke postuar në Twitter, DeKnight shkroi se i pëlqen “të flasë me aktorët për linjat/historitë e tyre”, por ndonjëherë ata “nuk e dinë se ku po shkon historia dhe pse disa rreshta nevojiten për për të pasur kuptim.”Edhe pse ai fajësoi, pjesërisht, moshën për veprimet e saj, ai gjithashtu tha se ajo “duhet” të jetë e vetëdijshme se si funksionojnë gjërat. “Kjo lloj deklarate është përtej të drejtës dhe toksike. Më pëlqen puna e saj, por jeta është shumë e shkurtër për t’u marrë me njerëz të tillë në biznes.

Në podcast-in e Shepard javën e kaluar, aktorja e “Wednesday” pranoi se ajo  u kthye në “joprofesionale” për hir të karakterit të familjes së saj Addams, ndaj të cilit ishte “shumë mbrojtëse”. ” Ajo shtoi gjithashtu se personazhi i saj që merrte pjesë në një “trekëndësh dashurie” nuk kishte kuptim”, dhe ajo vazhdimisht u tha shkrimtarëve se nuk ishte dakord ,madje ndonjëherë duke ndryshuar historinë vetë në skenar./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *