• |
ide | kryesore

Emily Ratajkowski kërkon faljen e Olivia Wilde pas puthjes me artistin

Paparazzi, Slider


Emily Ratajkowski tani po “lutet” për faljen e Olivia Wilde pasi videoja e puthjes së saj dhe Harry Styles në Japoni u bë virale.  Një burim që foli për Page Six pretendon se EmRata po “i lutet” Wilde për falje pas “tradhtisë” së saj. Në qershor, EmRata dhe Olivia Wilde u ulën së bashku në seksionin VIP të koncertit të Harry Style në Paris dhe u panë duke kaluar një kohë të mirë së bashku.

Modelja pretendoi se ajo mbështeste Olivia Wilde kur akjo e fundit po merrte reagime për dramën “Don’t Worry Darling” dhe për “trekëndëshin e dashurisë” midis Florence Pugh, Harry Styles dhe Wilde. Por duket se gjërat midis tyre nuk janë si më parë. “Olivia po qëndron larg kësaj dhe po ecën përpara”, tha një burim. “Ajo është e përqendruar te fëmijët dhe puna e saj dhe nuk dëshiron të merret me këtë situatë”.

Wilde aktualisht po i kushton kohën e saj bashkë-prindërimit të Otis, djalit të saj 10-vjeçar të cilin e ndan me Jason Sudeikis. Ish cifti janë  në një betejë për kujdestarinë që e ka  futur atë “në borxh”. Sipas E! lajmet, dokumentet që u publikuan nga gjykata thuhej se “Dokumentet e vulosura dhe private që u zbuluan sot janë shkelja më e madhe e besimit dhe nuk synohen kurrë për konsum publik. Olivia vazhdon të jetë e fokusuar vetëm në bashkë-prindërimin e fëmijëve të saj dhe kalimin e së kaluarës me shpejtësi dhe pa drama.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *