• |
ide | kryesore

Jeremy Renner rikthehet pas aksidentit me borëpastruese

Paparazzi, Slider


Jeremy Renner po planifikon të marrë pjesë personalisht në premierën e serisë së tij të re të realitetit Disney+, katër muaj pasi pësoi lëndime të mëdha në një aksident me borëpastruese. Aktori i Avengers do të jetë në premierën e Los Angeles të Rennervations për një shfaqje dhe një pjesë të drejtpërdrejtë të pyetjeve dhe përgjigjeve, sipas një njoftimi për shtyp. Më pas do të ketë një “festë” me temën e serisë së re.

Jeremy theu më shumë se 30 kocka dhe iu nënshtrua operacioneve të shumta pasi i mbijetoi aksidentit në pronën e tij jashtë Reno, Nevada, në ditën e Vitit të Ri. Ai ishte fillimisht në “gjendje kritike, por të qëndrueshme”. Aktori  i ka mbajtur fansat të përditësuar për rehabilitimin e tij që nga aksidenti. Të dielën, ai ndau një përditësim të rimëkëmbjes, duke postuar një video duke ecur. “Tani më duhet të gjej gjëra të tjera për të zënë kohën time, në mënyrë që trupi im të rikuperohet,” shkroi Renner në Twitter.

Në Rennervations, aktori rindërton makina të çmontuara, përkrah miqve të famshëm si Vanessa Hudgens, Anthony Mackie, Anil Kapoor dhe Sebastián Yatra. Miku më i mirë i Renner, Rory Millikin gjithashtu do të luajë një rol. Rennervations debuton në Disney+ më 12 prill.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *