• |
ide | kryesore

“Kam 6 gra dhe dua të kem fëmijë me secilën”

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks
graNjë burrë i martuar tashmë me 6 gra ka zbuluar se ka në plan të ketë një fëmijë me secilën prej bashkëshorteve të tij në mënyrë që asnjëra prej tyre të mos ndihet e mënjanuar. Arthur O Urso, 37 vjeç, nga São Paulo (Brazil) është bërë rregullisht pjesë e titujve kryesorë të mediave falë martesës së tij të diskutueshme.

Në kulmin e famës së tij me 198 mijë ndjekës, kishte gjithsej 9 gra, por pati një krizë vitin e kaluar kur u divorcua nga 3 prej tyre. Tani, ai aktualisht është “i martuar” me Luana Kazaki, 27 vjeç, Emelly Souza, 21 vjeç, Valquíria Santos, 24 vjeç, Olinda Maria, 51 vjeç, Damiana 23 vjeç dhe Amanda Albuquerque, 28 vjeç.
Por, Arthur shpreson të zgjerojë familjen e tij duke shtuar edhe fëmijë, të cilat ai dhe bashkëshortet e tij do t’i kenë nëpërmjet zëvendësimit, në mënyrë që të mos mërzisë asnjë nga partnerët e tij.

“Unë nuk dua të shqetësoj asnjë nga 6 gratë e mia duke zgjedhur se cila do të mbetet shtatzënë e para, kështu që ne kemi zgjedhur për nëna zëvendësuese”, – tha Arthur. Ai ka një vajzë 10-vjeçare nga një lidhje e mëparshme vuri në dukje se ai kurrë nuk kishte përjetuar ‘diçka të tillë’.

Arthur O Urso (37) will mit jeder seiner sechs Frauen ein Kind - FOCUS  online

“Nuk kam kaluar kurrë diçka të tillë, kështu që është hera e parë. Ne jemi shumë të shqetësuar, por të emocionuar për të realizuar këtë ëndërr për të pasur fëmijë” – tha ai.

Dhe për shkak se aktualisht ka një vajzë, ai shpreson të mirëpresë një djalë. Teksa dëshiron të ketë një fëmijë me secilën prej grave të tij, ai po planifikon të përdorë vezën e gruas së tij të parë, Luanës, për implantimin fillestar.

“Në fillim ishte një temë shumë delikate, veçanërisht pasi dua një fëmijë me secilën prej tyre. Por kjo do të jetë më vonë për momentin, vendimi më i mirë është zëvendësimi. [Aktualisht], ne po kërkojmë dikë që mund të jetë zëvendësuese dhe duam dikë që të na japë besim. Meqë jemi ende duke të kërkuar, nuk kemi shpenzuar asgjë deri më tani” – thotë ai.

Arthur thotë se është i gatshëm të shpenzojë 40 798 dollarë për këtë proces, por është i hapur për të parë idenë e birësimit në të ardhmen. Më herët ai ka thënë se ëndrra e tij është të ketë 10 gra dhe të ketë një fëmijë me secilën prej tyre.

Arthur O Urso: 10 Photos of Brazilian Model's 9 Wives Living Harmoniously  with Each Other - Tuko.co.ke

“Unë kam një ëndërr. Dëshira ime ka qenë gjithmonë të kem 10 gra. Unë kam vetëm një vajzë, por dua të kem [një fëmijë] me secilën nga gratë e mia. Dashuria që ndjej për secilin prej tyre është e njëjtë. Mendoj se do të ishte e padrejtë të kisha fëmijë vetëm me një ose dy prej tyre” – ka thënë ai.

Në fillim Arturi u martua me Luanën. Të dy janë “swingers” (çifte që shkëmbejnë partnerët). Ata vendosën ta hapin lidhjen e tyre në vitin 2021.

Ata zyrtarizuan bashkimin e tyre me gratë e tjera në një kishë katolike, megjithëse dasma e tyre nuk është e njohur ligjërisht për shkak se poligamia nuk lejohet në Brazil. Ata fitojnë 61 577 dollarë në muaj në OnlyFans, ku postojnë video dhe foto të festave të tyre romantike ku dhe japin këshilla për seksin.

Man faces divorce from one of 9 wives tired of sharing

“Jeta jonë seksuale është vërtet argëtuese dhe e këndshme. Fillimisht u përpoqa të bëja seks me kalendar. Por ndjekja e një orari shkaktoi shumë probleme dhe ndonjëherë më dukej sikur duhej të bëja seks për shkak të orarit, dhe jo për kënaqësi. Në raste të tjera kam bërë seks me një grua ndërsa mendoja për një tjetër” – tha ai.

Tani, me 6 gra, Arthur ka hequr qafe orarin e seksit dhe ka vendosur ta lërë atë ‘të rrjedhë natyrshëm’. Arthur ka grumbulluar një bazë fansash duke ndarë këshilla seksi dhe marrëdhënien e tij jokonvencionale.

“Ne mësojmë gjithçka përmes platformës, nga pozicione të ndryshme deri tek inkurajimi i çifteve që të bëjnë pozicione të ndryshme. Shumë nuk i dinin ose kishin frikë nga teknikat, por këshillat tona i bënë çiftet të afroheshin më shumë në shtëpi. OnlyFans na ka sjellë mundësi të pafundme” – e mbyll ai. ©LAPSI.al

I made a sex rota to schedule time with each of my nine wives – it's  exhausting trying to keep up | The Sun

Man with 8 wives spends £9k on gifts and keeps them all the same to avoid  fights - Daily Star2 Comments

  1. Ky palo burrë ka 6 skllave seksi që i paraqet si gra dhe njerëzit merren me një mostër.

    Media nuk duhet të promovojë modele të tilla që çojnë ujë në përpjekjet për zhbërjen e familjes, aq më tepër në Shqipëri , ku ende ka një nivel të ulët kulturor dhe bota imitohet më shumë në aspektet e saj negative.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *