• |
ide | kryesore

Asfalti elektoral i Veliajt/ Plas gallata në internet

-Instant, Arkiva, Pikante
tiraneFotoja më lart është bërë virale ditët e fundit. Thuhet se është bërë në Tiranë dhe tregon nxitimin me të cilin bashkia e kryeqytetit po pulnon këto ditë fushate përpara zgjedhjeve të 14 majit.

Të gjithë kryeqytetasit e kanë vënë re se këtë muaj po tentohen të “mbyllen shumë punë” që nuk kishte kohë të bëheshin për 4 vjet. Ndaj në nxitim e sipër ndodhin edhe situata si kjo me lart dhe fotot më poshtë që janë bërë MEME. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *