• |
ide | kryesore

Mori peng bashkëjetuesen dhe e dhunoi për një javë, arrestohet 31-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPolicia e Tiranës ka finalizuar ditën e sotme operacionin policor të koduar “Locked”, pasi ka arrestuar një 31-vjeçar, i cili i hoqi lirinë për një javë dhe dhunoi bashkëjetuesen e tij 28-vjeçare.

Mësohet se në pranga kanë përfunduar edhe 4 shtetas të tjerë që nuk kallëzuan krimin, përkrahën autorin e krimit dhe kryen veprime për të penguar zbulimin e së vërtetës.

Mësohet se në banesën e Gleard Gushollit u gjetën mjete që përdoren për konsumimin e lëndëve narkotike, mbetje të lëndës së dyshuar narkotike kokainë, si dhe sende të forta me të cilat dyshohet se ai ka dhunuar 28-vjeçaren.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *