• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor 16 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
valutorNë tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 102 lekë dhe do të shitet me 103 lekë.

Monedha evropiane në Shqipëri do të blihet me 112.4 lekë dhe do të shitet me 113 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.7 lekë dhe do të shitet me 114.7. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 128 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *