• |
ide | kryesore

Zgjedhjet lokale/ PS mbledh Kryesinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
mirditë, PSPartia Socialiste ka mbledhur sot kryesinë e saj, ku e gjithë vëmendja është përqendruar te zgjedhjet lokale. Mësohet se kreu i PS, Edi Rama që në orën 8 të mëngjesit ka nisur një mbledhje me socialistët.

PS ka bërë të qartë se synim një fitore të rëndësishme dhe një numër të konsiderueshëm bashkish në këto zgjedhje. Kjo duke marrë parasysh dhe situatën përballë që ka me kundërshtarët politikë, ku PD është e ndarë, mes grupit të Alibeajt dhe atij të Berishës.

Gazetari Ergys Gjençaj tha se në këto gati 2 javë të mbetura, PS do të përshpejtojë ritmin e fushatës dhe të ketë tubime më të mëdha se ato që jemi mësuar deri tani, ku fokusi është vendosur te mbjellja e pemëve.3 Comments

  1. Hi i’m from europe.

    It’s hard for us to admit it openly but we are having fun with albania judicial system. We are going to write an article about this experiment but not more than that, it doesnt have to take more importance bucause than it would not be fun for us anymore…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *