• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow flet për romancat me Ben Affleck dhe Brad Pitt

Paparazzi, SliderGwyneth Paltrow ka folur së fundmi për disa nga romancat e saj  të së kaluarës në një episod krejtësisht të ri të podcast-it Call Her Daddy.

Në episodin e fundit, të postuar të martën, Paltrow u ul me prezantuesin Alex Cooper dhe kujtoi lidhjet me Brad Pitt dhe Ben Affleck. Duke kujtuar romancën e saj të hershme me Pitt, ajo kujtoi se si u takuan gjatë xhirimeve të Seven, në 1995, dhe ishte “Dashuri e madhe me shikim të parë. Ishte e çmendur”.Romanca e tyre evoluoi shpejt, dhe dyshja përfunduan duke u fejuar, por i ndërprenë gjërat përpara se të vazhdonin.

“Kisha shumë zhvillim për të bërë, tani që shikoj pas. Në shumë mënyra, nuk fillova plotësisht të hyja në vetvete deri në moshën 40 vjeçare. Dhe unë kisha një çështje kaq të këndshme. Unë nuk e kuptoja vërtet se si të dëgjoja instinktet e mia dhe të veproja nga ai vend, u shpreh aktorja.

Cooper nuk u përmbajt me një lojë  “Brad of Ben”, në të cilën Gwyneth iu kërkua të krahasonte të dy në një numër kategorish, duke përfshirë, “Me kë keni më shumë gjasa të futeni në një argument me?” dhe “Kush është më romantik?” Si dhe: “Kush është më i mirë në shtrat?” Siç doli, Paltrow tha se të dy ishin puthës të mirë, dhe kur erdhi puna për atë se kush ishte më i mirë në shtrat, zgjedhja ishte “me të vërtetë e vështirë”. “Brad ishte si lloji i kimisë kryesore, dashuria e jetës suaj dhe Ben ishte, si teknikisht i shkëlqyer,” tha Paltrow./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *