• |
ide | kryesore

Charlize Theron në një lidhje të re dashurie

Paparazzi, SliderCharlize Theron thuhet se është në lidhje me modelin Alex Dimitrijevic.

Pasi u panë të kapur për dore gjatë fundjavës, Us Weekly raportoi se të dy janë takuar për “tashmë disa muaj” dhe “e pëlqejnë vërtet njëri-tjetrin”. Një burim u tha atyre të martën se marrëdhënia e tyre është ende në “fazat e hershme”. Megjithatë, Dimitrijevic është “një djalë shumë i qetë dhe Charlize-s e pëlqen këtë”.

Në fotot e siguruara nga Daily Mail gjatë fundjavës, aktorja e “Bombshell” u pa duke u kapur për dore me të dashurin e saj të ri gjatë një takimi dreke në Los Angeles.

Lidhja e fundit e Theron ishte me Sean Penn. Të dy kishin lidhje nga viti 2013 deri në vitin 2015. Aktorja gjithashtu është takuar me Stuart Townsend pasi unjohën  në xhirimet e filmit të tyre të vitit 2002 “Trapped”. Lidhja e tyre përfundoi në vitin 2010.Në vitin 2020, ajo përditësoi fansat për jetën e saj të dashurisë, duke zbuluar se ishte me krenari në një lidhje me veten pasi vajzat e saj iu lutën që të kishte një të dashur.

“Dy ditë më parë isha në makinë me dy vajzat e mia dhe e vogla ime tha diçka si ‘Të duhet një i dashur!’”, tha Theron në podcastin Spotify të Diane Von Furstenberg, “InCharge with DVF”. “Dhe unë thashë, ‘Në fakt, nuk dua. Tani për tani, ndihem shumë mirë’.” Theron – e cila bën një jetë private në shtëpi me vajzat e saj  në 2012 dhe gusht në 2015./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *