• |
ide | kryesore

Vijojnë reagimet e Anwar Hadid për Dua Lipën

Paparazzi, SliderPrej javësh ishte zbuluar se Dua Lipa është në një romancë të fshehtë me regjisorin Romain Gavras.

Ata bënë daljen e parë publike si çift në Festivalin e Kanës. Mirëpo, vëmendje kanë marrë disa reagime të ish-partnerit të Duas, Anwar Hadid.

Ai ka publikuar disa postime të çuditshme në Instagram fill pas daljes publike të yllit të popit me të dashurin e ri. Në njërin shkruan: “Po mundohem të mos e gjej dhe ta vras atë”.

Në një status tjetër shkruan: “Nuk marrë dot frymë”. Më pas: “E urrej mënyrën si e thua emrin tim” dhe “Kalofsh mirë”. Reagimet e tij kanë bërë xhiron e rrjetit dhe shumë aludojnë se lidhen me Duan.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *