• |
ide | kryesore

(VIDEO) Ermonela Felaj, e shthur gjuhën pa e ditur se po e dëgjojnë

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit
FelajGjatë zhvillimit të seancës plenare të sotme ka ndodhur një incident me zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felaj.

Felajn duket se në një moment e kanë lënë nervat dhe ka lëshuar gojën. Por, ajo kishte harruar mikrofonin hapur.

“Vari leshtë”, tha Felaj teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen. (video poshtë)

Duket se diçka nuk ka shkuar mirë me disa dokumente, që Felaj i kërkoi sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.

Por kjo nuk është hera e parë që Felaj bën gafa në publik. Në vitin maj të vitit 2020, ajo u bë virale në rrjet pasi iu drejtua një prej kolegeve të saj me frazën: ‘Na i nxirr çik shalën’. 

Për atë episod, Felaj tha se pasqyrimi që iu bë fjalës së saj ishte banalitet e vulgaritet.

“Fjala që i thuhet dikujt, një kolegu pune, para fillimit të mbledhjes, për të larguar qenin nga dhoma, që nuk e kupton njësoj si ju sigurisht, fillimin e një mbledhje, e transformuar me dashje , ne vë nëpah sa shurdhtësinë tuaj”, thotë Felaj e revoltuar.

Mbetet për t’u parë si do t’i devijojë Felaj kësaj radhe gafës së përsëritur në publik gjatë punimeve të Kuvendit.

©LAPSI.AL 14 Comments

 1. Qr,nenkryetare parlamenti kjo zhabe. Edhe be bordello te puninte kjo,do ishte prosti me me pak klientele esi rrjedhim sdo merte bonus as per te blere detergjent me la breket jo te marre rritje rroge 97%.

 2. Le te mblidhen gjithe plehrat e ketij vendi – dhe ja ku i kemi tani live ne televisor.
  Muc Nano nuk e di nese eshte i kenaqur me grumbullimin e plehrave ne parlament!?

  1. Mut Nano nuk flet me se ja kan mbushur gojen me mut dhe leke Rilindasit. Atij vetem Kastriot Cipi i vjen hakut. E shfazon dhe ja nxjerr injorancen e fodullekun tipik te nje njeriu te ri socialist ( rilindas, ose kar i lindur”:))

   1. Varja posi, pse mos t’ja varësh!!? I vodhët të gjitha. Po do t’ja varni derisa të shporreni njëher e mir nga kjo tokë. Kësaj here është e fundit, me eskavator do merreni përpara. Të gjithë satanikët pa perjashtim.

    (Nuk do t’ju besohet kur të ndodhi)

 3. “pa e ditur”

  nuk e kuptoj kte sqarim

  ku dun me dit kto nese degjohen apo jo

  kta e dine mire qe kan te bejne me i popull dyrdyl,
  nga e cila kane dale edhe kta dyrdyla

  ata qe si durojne dot, i bone me hik me zor ne angli dhe ne gjermani

  kta qe ngelen jane ata qe s’munden, te vobektit qe blihen dhe manipulohen kollaj per arsye jo idealiste, se s’ka mo as moral as ideal, po per arsye xhepash bosh

  shqipri e mjere

   1. ik mor klluf i perdor

    sala eshte zgjatim i ppsh fatkeqesisht, por ne mungese te nje force tjeter te djathe si pasoje e 45 vjeteve te kukudhit enver hoxha, ky ka ngel per mos me shku ke ish-byroja politike

    derdimen

     1. aty ke bytha e enver-katilit dhe nexhmije-neperkes mbaje koken, mos e hiq per asnje sekonde o fare e ndyre…

      masakroi njerez pa faj o kerme, femije te pafajshem ne kampin e tepelenes dhe lushnjes o ndyresire o vampir

      ptuuuu

 4. Provincializmi politik ndërthur me arrogancen e pushtetit. Shemtin e shpirtit e ka te skalitur dhe bene ftyr

 5. Provincializmi politik ndërthur me arrogancen e pushtetit. Shemtin e shpirtit e ka te skalitur dhe ne ftyr

 6. Mjere ne cilat plehra te Sorrost na drejtojne. Keta Jane ata qe nuk Duan Islamin. Femra Shqiptare e degradiuar ne llum

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *