• |
ide | kryesore

Kim Kardashian: Si duhet të jetë partneri im i ardhshëm

Paparazzi, Slider


Në një klip paraprak për një episod të ardhshëm të sezonit 3 të The Kardashians në Hulu, Kim u hapet miqve të saj për djalin e ëndrrave.

Pas finalizimit të divorcit nga ish-bashkëshorti Kanye West në vitin 2022 dhe përfundimit të romancës së saj nëntëmujore me Pete Davidson, Kim duket se është gati të ketë një lidhje të re.

Nëna e katër fëmijëve liston atë që kërkon, e cila përfshin dikë që “do të më mbrojë, do të luftojë për mua, do të ketë higjienë të mirë, është i qetë, nuk ka probleme me familjen, i durueshëm, mbështetës, sinqerisht i lumtur për mua, i suksesshëm , spontan, argëtues, dikush që mund të jetë një model për fëmijët e mi.” Themeluesja e Skims dëshiron dikë më të gjatë se ajo që i pëlqen të stërvitet, të ketë shije të mirë dhe të jetë i pavarur dhe “jo i ngjitur”.

Gjatë premierës së sezonit 3 , Kardashian trajtoi gjithashtu ndarjen e saj nga Pete për herë të parë ndërsa fliste me Scott Disick. “Është padyshim e trishtueshme kur ti ke qenë e lidhur për nëntë muaj. Është kohë e gjatë. Unë nuk kam lidhje dhe marrëdhënie të rastësishme”, u shpreh ajo.Kim shtoi se ndjeu “shumë faj” gjatë romancës së saj me Pete, sepse “ai kaloi shumë vështirësi për shkak të Kanye West”./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *