• |
ide | kryesore

“Ndjesë të thellë, jam në një marrëdhënie intime me vajzën” Jep dorëheqjen Safet Gjici

Arkiva, Lajme, Të fundit
Gjici foto zyreSafet Gjici jep doreheqjen nga kryetar bashkie i Kukësit. Në rrjetet sociale ka publikuar një mesazh ku kërkon ndjesë dhe thotë se është në një marrëdhënie intime me vajzën që shfaqet në video. Gjici thotë se iu ngrit një kurth “të përgatitur me detaje nga e njëjta dorë njerëzish me të cilët u përballa në zgjedhje”.

“Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash pre e një kurthi të përgatitur me detaje nga e njëjta dorë njerëzish me të cilët u përballa në zgjedhje. Ja arritën ta bëjnë në një formë tjetër të pistë atë që se bënë dot me votën e kuksianëve.

Jam shumë i keqardhur për ngjarjen dhe jam mëse i qartë se në këtë situatë nuk ka vlerë asnjë lloj sqarimi. Prej disa kohësh unë kam një marrëdhënie intime me vajzën në fjalë por sigurisht nuk kam asnjë justifikim për atë çka ka ndodhur pavarërisht se i rënë në kurth.

Nuk mund të jem më unë njeriu që punon në atë zyrë shteti pasi e kam tradhëtuar besimin e atyre mijëra njerëzve që besuan e punuan me mua për ta bërë Kukësin një qytet gjithnjë e më të mirë.

Ndjesë të gjithëve dhe mirënjohje gjithë jeten kujtdo më besoi dhe mbështeti. Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një mendjelehtësi e pafalshme ndaj sot ndjej detyrimin minimal të jap dorëheqjen! Zoti ju bekoftë të gjithëve!”

Lexo edhe: Video skandali gojor/Safet Gjici edhe me femrat vetëm “PERPARA”14 Comments

 1. Sa xheloz do jete bere Tigri tani?
  Menjehere do kete shkuar ne ndonje nga vilat e tij per gojore.
  E gjithe rilindja e ka kthyer ne menyre jetese gojoren dhe ndaj thone vetem Perpara, jo mbrapa.

   1. Pse te erdhi keq ty oj kurve mavi? Nuk besoj se eshte motra jote o te qift kina librin e shtepise o shtepi prostitutash .

 2. po ty tu be puci o fakir, ca lidhje intime thua. ajo fshehu kameren. haj kar tani, te ben te fala mbreti jot edi rama

 3. Je i falur o Safet. Ti po zbatoje direktiven e partise sone “vetem perpara” jo si ai

  Shukriu brekgrisur qe i pame te gjith vrimen e bythes. Na nderove , aferim.

 4. RIDHJERJE 2013 – 2023!

  ca pret nga kllouni , shfaqeje te shpifura perdite nga cirku i rames!

  edhe ket kishim manget ne jete te shihnim safetin tu u prish ne zyre.

  sokol ballen e pame tu i ra me doren e majte , burri i belinda bullukut.

  shukriun me breket me vrime

  harasanin qe i qinte grune lali erin dmth ajolen

  cuci qe qi ish grun e rames

  gjiknurin qe ia qinte grun guruja nga hindustani

  dhe ramen vet qe i qiu linden shokut qe benin pushime

  e sa e sa te tjere ridhjeres te rames te kapur ze dhe me figure ne vrasje droge, vjedhje, korrupsion , etj.
  sodoma & gomorra

  RIDHJERJE 2013 – 2023!

 5. O të qifsha robt e shtëpisë-o grua qirë,ti po kërkon ndjesë sikur ke hyrë tek parcela e Bostanit dhe ke marre Pjepra,o mostra si nuk kini turp o fis qirë dhe dilni për konferenca shtypi sikur nuk keni bërë asgje.Fëlliqësirat e këtij vendi.

 6. Paska mesuar te shkruaje Safeti!
  Ky eshte lajmi i vertete. Degjemerimi i ripjerdhjes dihet tashme dhe nuk perben me lajm

 7. Po cfare do beje Safet Kokderri?Ai duhet te bej palester si fillim, se i duhet pasqyre per ta pare.Nuk e le planci me pa gje jo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *