• |
ide | kryesore

Videoskandali gojor / Safet Gjici, hamshori që s’bëri dot PERPARA

Arkiva, Kryesore, Lajme
safet gjici vetem perparaPërhapja marramendëse e videos skandalit me seks oral të kryebashkiakut të Kuksit, Safet Gjici, menjëherë pasi fitoi mandiatin në zgjedhjet lokale të Kukësit, e çoi atë drejt dorëheqjes.

“Jam shumë i keqardhur për ngjarjen dhe jam mëse i qartë se në këtë situatë nuk ka vlerë asnjë lloj sqarimi. Prej disa kohësh unë kam një marrëdhënie intime me vajzën në fjalë, por sigurisht nuk kam asnjë justifikim për atë çka ka ndodhur pavarërisht se i rënë në kurth. Nuk mund të jem më unë njeriu që punon në atë zyrë shteti pasi e kam tradhëtuar besimin e atyre mijëra njerëzve që besuan e punuan me mua për ta bërë Kukësin një qytet gjithnjë e më të mirë”.

Gjici duket në pamje duke kryer marëdhënie gojore me një vajzë më të re në moshë në zyrën e tij dhe duke u derdhur madje mbi tavolinën e punës, ku thurte plane për ta çuar Kuksin ‘VETEM PERPARA”.

Lexo me tej:

Verifikimi i pamjeve/ Safet Gjici kreu seks oral në zyrën e Kryetarit të Bashkisë së Kukësit 

Safet Gjici e fitoi Kukësin për herë të dytë, pasi mundi me 1500 vota diferencë (9.519 vota) Admir Sinamatin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” me 8.151 vota. Ai ka qenë më parë edhe deputet e prefekt i këtij qarku, gjithashtu edhe president i klubit të futbollit.

Në kohën kur Berisha ishte në pushtet, ai ishte përkrahës i flaktë i PD-së dhe financues i saj. Menjëherë me ndryshimin e pushtetit ai e ktheu pllakën. “E vërtetë që përkrahja PD-në, por nuk gjeta kurrë mirënjohje nga hallkat politike të kësaj partie. Nuk doja kompensim, por të më vlerësonin për kontributin tim, sado modest të ishte ai”, tha ai në mars të vitit 2014 menjëherë pas emërimit prefekt duke shtuar se Edi Rama, “më vlerësoi për çfarë kam arritur në botën e biznesit dhe më shprehu bindjen se të gjithë biznesmenët e ndershëm do të përkraheshin nga ana e tij”. 

Gjici shpesh është bërë personazh i rubrikave humorisike në media.

Gjatë një deklarate për gazetarët në 2020, Gjici duke u dashur të mburret me revolucionin që ka bërë në Kukës për pastrimin e qytetit, i shiti investimet e tij si më të mira se ato që janë bërë në Gjermani. “Ne po pastrojmë çdo ditë, që kur kemi marrë drejtimin e bashkisë ju e dini mirë që i kemi dhënë prioritet pastrimit të qytetit. Mirëpo ky investim që është bërë këtu në lagjet 4-5-6 siç thonë disa që vijnë nga Gjermania: As në Gjermani nuk e gjen këtë investim”, tha atherë ai duke u ngjitur në hit parade të lajmeve kombëtare.

Në një rast tjetër, para një viti, kur shumë qytetarë të Kukësit u helmuan me të vjella dhe bark nga ndotja e ujit Gjici doli në media për të qetësuar banorët, por bëri efektin e kundërt. Ai tha se uji ishte në regull vetëm se nga një ndërhyrje e paligjshme ishte përzier pak, uji i rjedhshëm me atë të vaditjes. 

 SPAK nis procedim penal per Safet Gjicin, kryebashkiakun e skandalit seksual

Emri i tij u përfol shumë edhe në skandalin Mc Gonigal. Në një foto të bërë nga vizitat e shumta të Charles McGonigal në Shqipëri është edhe një me Safet Gjicin, kryebashkiakun socialist të Kukësit. Ata shfaqen duke darkuar me verë, në një restorant ndërsa shoqërohen nga Agron Neza, “personi A” në dosjen e ish-zyrtarit të arrestuar të FBI-së.

Tani se fundi, ai u bë viktimë e një komploti halmarrjeje provinciale nga dikush që e filmoi duke palluar në zyrë. Po të shohësh videon rezulton se dikush ka qenë duke e përgjuar dhe me siguri ky i fundit i ka shpërndarë edhe pamjet që do të rezultonin fatale për kryebashkiakun e sapo zgjedhur. Ai gjendej në prag të shkarkimit nga Rama por preferoi më parë të dorëhiqet.

©Lapsi.al

 100 Comments

  1. Beni deferncen o qorrat e saliut. Askush nuk ka then qe keta te ps jan engjej. thotë:

   Nuk dua ta mbroj kete koke lopen. Sme ka pelqyer kurre.
   Po ka nje diferenc te madhe me kohen e baba saliut, me sot.
   Ne kohen e large qoftit kjo video do kundershtohej me forc. SI NJE MONTAZH I RENDOMT I KRYER NGA OPOZITA. Kurse aktori kryesor i vdios se “montazhuar”, do ngrihej ne detyr.

   1. ku o rrot kari

    ka pas vetem nje rast pangon qe u shakrku ne moment

    dhe ki parasysh qe pango e fitoi gjyqin me topin qe i hyri ne shtepi me njeren qe ja kishin ngrit kurthin top channle

    doktori e hoqi nje here e mire nga qarkullimi vetem per moralin e qeverise se tij jo per ane ligjore

    fugshkaperdhym

    1. O rrot kari. Po Jemin Gjanes kush ja mbylli? Nuk eshte ndonje gje e re. Problemi ketu eshte qe zyrat e shtetit nuk jane per kurvlliqe sa per pallim mund te shkoje ku ti doje kari. Nuk ka bere ndonje gje me te madhe sa ka bere Klintoni.

     1. ne cilen zyre shteti ishte jemini ??? e mban mend?

      bythqir i fuges

     2. As per pallim nuk.mund te shikoj kudo.Politikanet morale gjykohen nga karakteri. Plehrat perkrahin pleren. Ky trapin nga njera and thote nuk ka justifikkim.kurse ne amen tjeter fillon justifikohet. Riabortim

   2. Eshte me Spiropalin apo me Linda Ramen ?
    Thojne qe eshte Linda .

    1. Do te gjejme se kush je ti komentuesi ketu larte se IP tende e kemi zbuluar dhe do ta tregojme ne se me ke ka qene Safeti me ” Linden apo me Spiropalin”

     1. Do na hash Karin o kurve se taShkerdheva dhe Linden dhe Spidhopallkarin. Te shkerdhefsha RRACEN bythqir I LGBT Sorrosiane

   1. po qija robt, pse ca i di njerezit ti o rrote kari, plehra si puna e jote e rames gjicit dhe ridhjerjes???

    o rrote kari nje popull si populli shqiptare shqiperi kosove maqedonie , qe mbijeton me mijra vjet , kujton se mbijeton me plehra si rama e gjici , per keto gjera te hiqshin koken ne sater or bythqir i ridhjerjes . shqiptaret kane morla , vlera dhe bejne sakrifica ne teresi, nje pakice si gjice e rama merren me keto perversite ..

    po ju fugshkerdhyerit e rames ca ben rama e partia ju duket normale ,

    plehra

     1. O rrotë kari që snjeh marrëdhënie seksuale konsesusle dhe për qejf.
      Shumica e njerëzve nuk qijnë për hall o për poshtërim ose për detyrim ore plehre

      Njerëzit qijnë se kanë qejf jo se i detyron partia me dhunë ose te te kurvërojë partia o copa e karit .

      Ju e njihni seksin si burgaxhinj .
      Pallë kari

   2. Edhe Klintoni me Moniken keshtu ka bere, pse ju cudit Safeti, edhe Skenderbeu me Mamicen keshtu ka bere vetem se atehere nuk mund te filmoheshin, edhe Babloku keshtu ben me haremin e tij ne qeveri. I lumte Gicit dhe tani pas aktim hamshorian do ta therrasim Derri eger.

    1. Sa per dijeni, Mamica dhe Skenderbeu ishin moter e vella, mbase e kishe per Doniken qe e kishte grua, por nuk po flasim per grate zyrtare, o injorant mavi.

     1. keta te fuges sdine as nga lidhet gomari i thone nje fjale .

      nivel suflaqesh

     2. Smerrke vesh nga historia roze, Skenderbeu keshtu i therriste te dashures per maskim, tamam si me therret mua Skenderbeu im. Te fala Saliut.

   1. O gojore i Sali shpellarit, ti skupton nga sarkazma, ironia… mbetet te them shprehjen O Zot me hidh me mire atu ku ka kolere sesa aty ku ka injorante. Nuk jam Salist. Ramist, Enverist as skllav i ketij shekulli, jam thjesht qytetar qe neveris politiken antishqiptare te shtetareve post 1945 e deri me sot.

  2. Problemi i Rames dhe oborrtareve te tij eshte vetem kur i fusin ne “kurth”! Pra qe rekordojne evidenca te imoralitetit, abuzivizmit dhe neperkembjes se kushtetutes dhe ligjeve. Gje e vockel fare. Ndaj edhe Basha ka shume pune dhe aksion per te rregulluar imazhet e dhjera te dyshes Rama-Vucic ndaj oburra te marrim PD o shoke “euroatllantike”.

 1. O Ram nuk te ha mortja per njerezit qe ke rrotull.

  Nje stan i tille jeni te gjithe hajduta, kurvare e mafioza.

  Per keto gjera do hysh ne histori.

  1. Rama eshte nje lider i pafat.Ai eshte engjell por te gjithe cka rotull hane dardha ( dhe bejne qejf) prapa kurrizit te tij.Cfaj ka ai? Nuk thoshin kot per” udheheqsin ine “: Uji prej atje lart rjedh qelibar por turbullohet rruges.

   1. Dhe nje roje koperative ne kohen e shokut enver po ta vidhnin dy here e hiqnin nga puna,ketij Palikarit ton po ja han dardhat
    dhe po ja qin kumbllat mbrapa kurrizit dhe ky vazhdon akoma punen si roje burdello.

 2. Ropqírrllēk, spérma ne tavolinen e taksapaguesve qe shumica gjobiten! Me ate dore kujt ja ka dhene, Spiropalit

 3. Kjo eshte pune e Rames se askush nuk do kishte bythe ta filmonte brenda zyres. E shtrydhi mire Rama kete malokun e trashe dhe fodull dhe tani po e hedh ne plera si te tjeret

 4. RIDHJERJE 2013 – 2023!

  ca pret nga kllouni , shfaqeje te shpifura perdite nga cirku i rames!

  edhe ket kishim manget ne jete te shihnim safetin tu u prish ne zyre.

  sokol ballen e pame tu i ra me doren e majte , burri i belinda bullukut.

  shukriun me breket me vrime

  harasanin qe i qinte grune lali erin dmth ajolen

  cuci qe qi ish grun e rames

  gjiknurin qe ia qinte grun guruja nga hindustani

  dhe ramen vet qe i qiu linden shokut qe benin pushime

  e sa e sa te tjere ridhjeres te rames te kapur ze dhe me figure ne vrasje droge, vjedhje, korrupsion , etj.
  sodoma & gomorra

  RIDHJERJE 2013 – 2023!

  1. Te Partia mbi te gjitha grate japin trupin dhe burrat japin grate per Partine.Ne kete kuader eshte dhe video.

   1. ka plot qirtore , escorts, po ishe ne mungese seksi jep leket dhe bej qejf . eshte me korrekte te paguash me rregull ne europe dhe ste thote njeri gje . safeti leke ka, avionit ne hollane , rri tre ore, avionit mbraptsh , brenda 10 oresh do bente qejf dhe sdo i ngrihej kari per nje jave

    po keto jane perversitet e ridhjerjes qe duan te tregojne se mund te bejne cte duan, te vjedhin, te kurverojne te poshterojne te abuzojne .

    jane probleme perversiteti dhe inferioriteti qe vijne nga Naltmaidhimi Rama d.v.

 5. Or burrat,Gjici a kane kompiraxhi gjithe jeten.Po cfare ka bo ky gruqime jashte kamerave nuk numerohen.Ne rastin me te bute per ka niveli siq ju thashe a kane kompiraxhi(kultivues patatesh).Ma robqime kane ata qe e votune te dite fort mire se kush eshte ky gruqime.

 6. Ah ore Safet ,qe u bere lanet,ne zyre ia ngrite kembet perpjet ! Po dolet derdimen te gjithe : si ti,si Shukriu,si I pari juaj me gjethe fiku,qe e mban te ai miku! Safet: jo qe nuk ke nder qe te punosh me ne ate zyre,po edhe ajo zyre nuk do te ket me nder per pasardhesit e tu ,ajo zyre duhet te ndryshoj destination, duhet te kthehet ne bordello ,ku gruaja jote duhet tu bej gojore burrave kuksian! Turpi iu mbulofte te gjitheve ju patronazhisteve me ne krye Edvin mavijen!

  1. Me siguri videon ja ka bere Mc Gonigal dhe Agron Neza per ti marr ca miliona qe nuk i ka dhene, prandaj dhe ka kujtuar se i ka bere miq me nje darke

 7. Ndryshimi midis Rames dhe Berishes eshte se ky i fundit te shkarkonte ne 12 te nates per nje mberthecke audio e provokiar nga nje tv e fuqishme ne ate kohe, ndersa Rama i detyron te japin doreheqje mbas 10 ditesh pas shantazhimit dhe ndonje milioni euro te zhvatur!

   1. klintoni ishte rrot kari sboni as video, mbeti tu qi ate zhgarravinen hillarin! shife safetin neser tek brazzers tu bo lek pafund. ku klinton ku safeti!
    safeti o ma nalt!

 8. Kjo ka qenë modë që kur është formuar kjo parti 1941. Kështu kanë bërë.Kuplara gjithë kohës.Imagjinoni të kishte celularë që në atë kohë!! Dhe pa pikë turpi thotë është kurth i kundërshtarëve të mi që sfituan!!!Jo or plehrë dhe sikur të jenë kundërshtarët e tu politikë gjë që se besoj ky është një fakt se çfarë mostrash jeni në atë parti që që gjithë jeni përveç hajduta por dhe imoral dhe mbi të gjitha shkatërrues të Shqipërisë.

 9. O rrot kari. Po Jemin Gjanes kush ja mbylli? Nuk eshte ndonje gje e re. Problemi ketu eshte qe zyrat e shtetit nuk jane per kurvlliqe sa per pallim mund te shkoje ku ti doje kari. Nuk ka bere ndonje gje me te madhe sa ka bere Klintoni.

  1. Kush ja mbylli Gjanës?Pse ka pasur Gjana noi filmim?? Një që e filmuan horrat e Topit duke çuar apostafat vajzën te shtëpia e Pangos Berisha e fluturoi.Dhe tek e fundit doli i pafajshëm se ishte në shtëpinë e vetë.Po të kishte dhe për Gjanën do fluturonte dhe ai.Dhe në fakt ka fluturuar të PD e vulës!!

  1. …edhe kriminel e kanë quajtur, por çfarë thua ti nuk e thonë as armiqtë e tij personal apo ideologjik!
   Por, ti i paemër (i Alushanit) duhet të jesh pjellë nga ndonjë dosë, se nga njeri-femër nuk ka mundësi… paç faqen e zezë!

 10. Keta njerez sduhet te dalin me ne skene politike edhe publike, por ky ka grua moter , mbesa, se si ja ubene doja bejne, kjo eshte e keqia e shqiptareve, qe po paten pak post shfrytezojne ate nga ana seksuale, po pse o kokkaterkendesh, nuk shkon ne nje burdello edhe me 20-mij kishe kap nje 20-vjecare, edhe qejfin edhe ske probleme, me drejtesin edhe funksionin qe mban, ah politikanet shqiptare, qe mendojne se u qine gruan apo vajzen dikujt por haron se si bene ja bejne

 11. E fundit ! Teorite e sekretit thone se Videon ja ka bere vete vajza,kjo pasi ajo e ka dashte te vendi poshte dhe jo ne goje e kete e ka marre si poshterim.Vajze me karakter.

  1. I ka thon ulsiu: ma nalt or burrë !
   Ulsiu si dibran ka dash me bo gallatë me safetin. Safeti si kuksjan nuk e ka kuptu shakanë dhe ja mbeshtjell nalt.

   Misteri u zgjidh

 12. Zigur Qarri,drogaxhiu Edvin D'Rama simboli vlerave të moralit "rilindas",Mohoi djalin e tij, Vrau Babain biologjik duke e akuzuar se i ka palluar Gruan. thotë:

  Kurvat,drogaxhijt,hajdutët,injorantët,gangsterat…mblodhi drogaxhiu Edvin D`Rama nga ishin e nga sishin për të qeverisur në aleancë me llumin e shoqërisë shqiptare.Këta janë “RILINDASIT” që i kthyen zyrat Shtetrore në bordello që paguhen me Lekët e takspaguasve shqiptarë.
  Gazeta DITA 8 Mars 2019 “Për Ildën dhe për “600 vajzat” e kryeministrit”(Titulli i shkrimit që është zhdukur nga arkivi i saj)
  “Për Ildën dhe për “600 vajzat” e kryeministrit”.
  Paradë mode mund të bëhet kudo, moj Ilda, në secilën seli qeveritare, por sidomos në Kryeministri. Nga informacionet e reja që kemi, janë rreth 600 vajza të reja, të cilat janë punësuar në Kryeministri dhe nuk dihet se çfarë pune bëjnë. Dikur kjo strukturë nuk kishte më shumë se 50 vetë, ndërsa tani, mendoje pak, rreth 600 vajza të reja, mes tyre ka edhe të afta, të cilat venë në punë dhe nuk dinë përse venë, për të cilat më shumë mësojmë nga rrjetet sociale, se çfarë bëjnë.
  Kush i paguan këto 600 vajza kryeministrore, nga sillen, nga venë dhe nga shkojnë, me se merren, çfarë vizioni kanë…cili buxhet i financon, në bazë të çfarë vendimi kanë zënë folenë aty, mbi bazën e së cilës meritë. Askush nuk e di, ndoshta as vetë shefi i qeverisë që ka hapur grykën e thesit për të bërë në godinën kryeqeveritare një konkurs mode vajzërore, po aq lehtë sa ka vendosur në zyrën e tij një kosh basketbolli.
  Zigur Qarri,mashtruesi ordiner Edvin D’Rama,është dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash.Nr i dosjes “AL.1961138/A”

 13. Ministreshat e Rilindjes ne alarm! Po flitet se nje video ku njera prej tyre ben shume me teper se Gjici, eshte gadi per tu lancuar ne rrjetet sociale…

 14. Shkurt, ky pusht ka thyer autoritetin e ambjentit shteteror duke e kthyer ne bordello. Kjo mjafton qe edhe pas doreheqjes ky person imoral shtetror duhet ti paraqitet drejtesise Persa i perket sektit qe eshte mbytur me perverse, bandite, hajdute, mashtruese,e te degjeneruar totalisht, tregon qe rilindja vete eshte prodhim e grumbullim ingjarijeve e bemave me anti ligjore, sepse vijne si bijte e kurvit nga trashegimenia e tyre. Keshtu qe fai nuk eshte personal, sic degjojme por konvencional i kultivuar nga vete keta maskarenj qeveritare.

 15. “Ustalleshë, ka edhe video të tjera”. Kush është femra në videon me Safet Gjicin. Joshte zyrtarë, foto edhe me Berishën,shpellkare e cecene masturbohuni me ustalleshen qe salihu del ne foto ne zyren e shqupit

 16. E uroi Ambasada amerikane zgjedhjen e Safetit ne Kukes?

  Gjynah i shkuan kot paundet me te cilet bleu kukesianet e leshit

  1. Na plasi trapi, ca ben X-i me velinat e PS-se… Le te merret SPAK-U.. SPAK-U vetem me ceshtje te tilla eshte marre, ka 30 vjete.. 🤣🤣😂.. Muhabet, vk, dmth..

 17. Idiotizmi i komentuesitte ores1848, nuk ka kufij, por tregon rreshqitjen e fantazise deri atje sa tufe,zo kete xhest te denueshem nga cili do qe ka pak moral, edhe nese eshte guak si ky i pa emer.Lum partia qe i ka keta, e kesi bije kurvi.

 18. He, me te lumt o komentuesi PALIKARIS, me se fundemi nje reflektim i aresyes mbi bindjen verbale, te uroj te jeshe oponent me llogjiken e aresyen e nji poulisti opozitar me qeverite. Populli duhet te jete opozitar me qeverite, se jo gjithmon besnikeria qorre ndaj partise te jep drite.Kjo qeveri eshte e mbushur me skandale nga me te paduruarat, andaj duhet permbysur, se konkurenca sjell permiresimin e demokracise. Ne se vazhdojme me kete pushtet qe demokracine po e venit cdo dite, ne, populli i kemi te ligat ne kurriz. Te luftojme qe Gjicer, e kulishe si ky ti kemi sa me larg.

 19. Njerez te frustruar. Sqin dot vet se jane te shumtuar e pabuksa e kapen me ata qe qijne. Safeti katnar katnar po shkep ama ju komentuesit jeni si zdromsat qe pergjojn te liqeni

 20. PARODI

  APOLOGJIA E GJICIT- VETËM PËRPARA, POR MA FUTËN MBRAPA.

  Jam këtu për t’ju thënë dy fjalë,
  ju kërkoj falje, nuk ju dua të keqen,
  videoja seksi që nxorrën ishte skandal,
  e di që kam gabuar, dhashë dorëheqjen.

  Kryebashkiakët kanë përgjegjësi të madhe,
  që ta drejtojnë vendin me integritet,
  me video të tilla bashkia ju duket si hale,
  ato veprime më cënojnë në nder e personalitet.

  Zyra e kryebashkiakut është vend besimi,
  ku merren vendime në interesin publik,
  por unë e përdora për qejfet e mia,
  tradhëtova besimin, tani më duhet të ik.

  Populli e sheh kryebashkiakun,
  si një shembull morali dhe drejtësie,
  por kur më shohin në ato pamje erotike,
  duket si bordello, dhe besimi i tyre bie.

  Duhet përherë të zbatojmë detyrën tonë,
  t’i shërbejmë popullit me nder dhe krenari,
  mos të lejojmë që dëshirat personale,
  të na nxjerrin bojën, e më pas në burg të rri.

  Nga Babloku motoja ishte e qartë fare,
  s’ka më mbrapa, por vetëm përpara,
  unë u tregova korrekt, por mendjelehtë,
  i bëra në zyrë, ca gojore të mbara.

  E të mendosh kam shumë apartamente,
  por doja të mbaroja punë shpejt e shpejt,
  po përtoja të shkoja në shtëpi apo vilë,
  e kështu ma futën me përgjimin krejt.

  Kot s’thonë vetëm budallai ecën drejt,
  nuk ta fut mbrapa por vetëm përpara sheh,
  u tregova gomar, kurvar dhe i shkretë,
  mu duk vetja si qen që për dy minuta leh.

  Për hir të zyrës bashkiake dhe gruas sime,
  nuk duhej të katandisesha në këtë nivel,
  pse ta humb unë nderin për një të qime,
  kur mund ta kisha palluar në ndonjë hotel!

  Vetëm ju lutem mos më hapni barkun,
  me derkucë perversë si Arjan Çani,
  që e mbushte studion me striptiste serbe,
  përrallat dhe gënjeshtrat e tij mos i hani.

  Ai edhe pse është i martuar prej vitesh,
  n’emision puthej me llapë me lloj soj kot,
  në televizion publik kjo shfaqje amorale,
  një diarre e vërtetë, vështirë se shihet dot.

  Si përfundim tani unë po iki nga detyra,
  drejtësia të bëjë hetimin e paanshëm të vet,
  le të bëhen zgjedhje të reja për kryebashkiak,
  të fitojë kandidati më me vlera për këtë qytet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *