• |
ide | kryesore

LAJMI I FUNDIT/ Dalin pamje të tjera nga çfarë ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Arkiva, Lajme, Të fundit
SafetI


Të tjera pamje vijnë nga zyra e Safet Gjicit ditën kur ai kreu seks oral në zyrë me një grua.

Janë konkretisht tetë foto, të cilat i ka publikuar gazetari investigativ Artan Hoxha në Facebook-un e tij.

Lexo më tej: Video që e “fundosi”, kush e filmoi Safet Gjicin në zyrë?! 

Gazetari tregon edhe pas çdo fotoje çfarë po ndodh në zyrën e Safet Gjicit. Shikoni më poshtë.

Lexo më tej: Del video tjetër: Çfarë u bisedua në zyrën e Gjicit para se të niste “aksioni” 

Foto 1)- 15:59:30

fillon “procedura” në zyren e kryebashkiakut.
Foto 2)- 16:03:44
Mbaron me sukses “procedura”.
Foto 3)- 16:04:28,
Nis biseda per projektin e qenve..
Foto 4)- 16:06:47,
Mbyllet biseda për projektin e qenve rrugaçe, thirret ne zyren e kryetarit, nenkryetari Granit Gjana, per te ndjekur hapat ligjore per projektin e qenve.
Foto 5)-16:11:08,
Vajza shkon në zyren e nenkryetarit te bashkise Granit Gjana dhe merr udhezimet per dokumentat qe duhen per projektin.
Foto 6)-16:11:18,
Vajza mbaron me nenkryetarin, dorezon letrat dhe vendos kontaktin direkt me te.
Foto 7)-16:11:42,
Vajza del nga bashkia Kukës pasi ka mbyllur praktikisht nje projekt qe do financohet nga banoret e Kukesit.
Foto 8)-16:13:04,
Vajza ndez makinen dhe para se te niset, degjohet nje e lehur qeni, te cilin e ka në sediljen e pare te makines…


6 Comments

  1. Shi shi… paska patur edhe gojore jo vetem me pallore, por edhe me gishtore.

    Zonjushes i hahet akullore.

    Pas 2 vitesh ne zgjedhje prisni nje hamshore.

  2. Dmth gazetari ka nxjerre faktet qe Safeti te arrestohet urgjent dhe SPAK nuk ka ku te devijoje me! Sepse nqse ka menduar SPAK se mund ta lere ne heshtje, tani me keto prova duhet te arrestoje qe sot shperdoruesin e fondeve publike, “intelektualin” e PS, zotin Safet

    1. Ka plot, psh dasnori i Milva Ikonomi (shoferi)! Ka plot video seksi me te tjere, po deshen ti shfaqin te gjitha Rama eshte i rrezuar.. Mund t’i vjedhesh zgjedhjet por binomi Sali-Ilir ka video e te degjeneron

  3. Na kane care karin me ketre ceshtje, sikur ky eshte i fundit, u hoq nga posti, dha doreheqjen, cfare ka rendesi me shume, kitij palloshit ose barkderit qe kishte dy lek ja futen, tashti, me te meremi me hallet qe kemi plot por i risim akoma vlerat keti qe mqs ishte kryebashkiak por edhe shume i rendesishem

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *