• |
ide | kryesore

Del video tjetër: Çfarë u bisedua në zyrën e Gjicit para se të niste “aksioni”

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Për prapskenat e aktit seksual që u konsumua në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Kukësit nga Safet Gjic dhe gruaja që duket në video u ngritën shumë skenarë, që nga bandat, opozita, agjentura etj. Por gazetari Artan Hoxha ka nxjerrë një video që tregon se para se të dy të nisnin seksin oral, në zyrë është folur për një projekt që kishte të bënte me qentë e rrugës.


Lexo edhe: “Jo thjesht flirt, por aferë korrupsioni”, çfarë u bisedua në zyrën e Safet GjicitNë video, dëgjohet që gruaja i kërkon ndihmë Gjicit si kryetar bashkie për projektin për qentë e rrugës, ta ndihmojë edhe për qiranë e një shtëpie në Kukës duke i thënë që në fund të fundit paratë do t’i paguante shteti dhe jo ai. Shikoni videon më poshtë:8 Comments

 1. Vazhdon demaskimi i armikut te popullt Safet Gojorja. Se shpejti do mblidhet Pleniumi i Komitetit Qendror te analizoje veprimtarine pornografike te sjokut Rrahmet Gjici.Por nje fakt te ben cudi si ka mundesi qe ky bythqiri pushtetit Artan Hoxha paska video te tjera, apo kjo ka qene nje loje e Ramazonit per ta djegur njehere e mire.

 2. Nuk perben lajm. L
  Me.gojore e bythlepirje fitohen tenderat dhe ngjisin shkallet e karrieres femrat shqiptare.

  1. U marrosen populli duke pare gojoret e rilindjes, po shohin filma me pulle te kuqe pa pagese.
   Kush e kishte menduar kete?
   Thoni pastaj qe nuk eshte rritur standarti i jetesesne Shqiperi?
   Shqiptare mos ikni neper bote se askund nuk ju ofrohen filma te tille pa pagese.

 3. Safeti vetem sa shfyu bolet me kete kurven I lumte kari Harruat Ylli Pangon ju bythqiret e Rithemelimit dhe Lyl Bashen qe i rraste ne goje karin Argita Berishes

 4. “Në disa prej fotove të Berishës me vajzën kur ai pozon në zyrë i lodhur dhe ajo e freskët, Berisha në disa raste ngjan si peng i saj.

  Unë kam qenë 15 vite një nga njerëzit më të afërt të Berishës po nuk kam asnjë foto me të. Nuk na është dashur. Kësaj vajzës i janë dashur dhe Berisha nuk ka pasur fuqi ta kundërshtojë dot. Nuk është lehtë kur futet seksi në mes”

 5. “Unë ndihem sot muxhahedin më shumë se kurrë, një luftëtar lirie. Unë jam muxhahedin sot. Qeveria veproi si vasale e Iranit dhe jo si vend anëtar i NATO=s” – ishin disa nga akuzat e Berishës i cili harron që qeveria e ka përzënë ambasadën iraniane nga vendi.

  Më pas ai kërkoi një minutë heshtje për një të vdekur në kampin e Manzës që as emrin nuk i dinte.

 6. para Almës rri si pulë se ajo nuk e ka thënë ende fjalën e fundit për të dhe telefoni i saj është në SPAK, mesazhet e saj që lë takime me Berishën para dhe pas ngjarjes janë në SPAK.

  Porositë e tutorit të saj caktuar nga Berisha në Kukës janë në SPAK, dhe siç e ka zakon ajo vajza në të tilla raste, mund të jetë në SPAK dhe biseda e saj në zyrë me Saliun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *