• |
ide | kryesore

Kourtney përballet me kritika: Po imiton Kim

Paparazzi, SliderKourtney Kardashian është përballur me kritika për postimin e fotos së patentës.

Themeluesja e Poosh ndau të enjten në Instagram një fotografi të re të licencës mbi emrin e saj ligjor, Kourtney Kardashian Barker. “Thuaj emrin tim”, shkroi  ajo në postimin e saj. Fansat komentuan menjëherë se Kourtney dukej se po imitonte Kim. Kjo e fundit solli artistët e saj të flokëve dhe grimit për ta përgatitur atë për “fotografinë më të rëndësishme që do të bëni ndonjëherë” në episodin e reality show-t të së enjtes në Hulu.

“Lol pas episodit të licencës së Kim,” komentoi një përdorues. “Koha e këtij postimi më bën të bërtas,” shkroi një person tjetër.”Kourtney po tallet totalisht me episodin e Kim ,” tha një fans. “Në të njëjtën ditë doli episodi. Guxoj të them se ka akoma mëri mes tyre,” sugjeroi dikush.

Situata vjen ndërsa grindjet e vazhdueshme të Kim dhe Kourtney zënë qendër të vëmendjes në sezonin e fundit të “The Kardashians”. Kourtney fillimisht u mërzit me Kim për partneritetin me Dolce & Gabbana vetëm disa muaj pasi ajo bashkëpunoi me markën për martesën e saj në maj 2022 me Travis Barker. Ndërkohë, themeluesja e “Skims”e kritikoi atë se ishte një “inatçore” që “nuk ka asnjë mik”.

Duket se dy motrat përfundimisht ulëm dhe folën për grindjen e tyre në një episod të ardhshëm. “Askush nuk më telefonoi për të thënë, ‘si ndihesh për këtë?’”, i thotë Kourtney Kimit ndërsa qante. “Është sikur biznesi dhe çeku të ishte më i rëndësishëm se ndjenjat e mia.” Episodet e reja të “The Kardashians” transmetohen të enjten në Hulu./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *