• |
ide | kryesore

Daniel Radcliffe zbulon gjininë e fëmijës

Paparazzi, SliderRadcliffe dhe e dashura e tij, Erin Drake, mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku  në prill, por ende nuk e kishin zbuluar gjininë e foshnjës së tyre deri më tani.

Ndërsa fliste me Denny Directo të ET përpara premierës së sezonit 4 të serialit TBS të Radcliffe, Miracle Workers, aktori foli mbi jetën si baba i ri. “Është e mrekullueshme. Është e çmendur dhe intensive, por ai është i mrekullueshëm dhe Erin është e mahnitshme — është gjithashtu një privilegj i vërtetë të kesh këtë kohë me të,” tha Radcliffe. “Unë gjithmonë do të merrja pak kohë, gjë që jo të gjithë mund ta bëjnë, dhe kështu unë jam në gjendje të jem këtu me të shumë, gjë që është e bukur.”

Ndërsa djali i tyre i vogël është vetëm disa muajsh, Radcliffe tha se i porsalinduri do të jetë një faktor në projektet që ai do të marrë përpara. “Unë mendoj se sigurisht që do të ndodhë. Nuk ka ndikuar ende në gjërat, por më pëlqen shumë të kaloj kohë me të dhe mendoj se do të më mungojë kur të kthehem në punë më vonë gjatë vitit,” shtoi Daniel. “Pra, unë do të jem patjetër, mendoj pak më selektiv. Mendoj se ndoshta do të punoj pak më pak për vitet e ardhshme.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *