• |
ide | kryesore

Kim K: Jam penduar për lidhjen me Pete Davidson

Paparazzi, SliderKim Kardashian pranoi se u lidh me Pete Davidson për të shmangur dramën spirale me ish-bashkëshortin Kayne West.

“Padyshim që u futa në një marrëdhënie tjetër kaq shpejt”, u tha ajo, motrave Kendall dhe Kylie Jenner në episodin e së mërkurës në “The Kardashians” të Hulu. “Më largoi mendjen nga gjërat, dhe kjo nuk është një mënyrë për t’u larguar nga gjërat.” Themeluesja e Skims u tha vëllezërve dhe motrave të saj më të vegjël se “është më mirë të rrini vetëm, të ndjeni dhe të shëroheni”.

Pasqyrimi i Kardashian për marrëdhënien e saj me Pete, erdhi ndërsa ajo diskutoi vështirësitë e bashkë-prindërimit me Ye. Ajo dhe reperi kanë katër fëmijë: North, 10, Saint, 7, Chicago, 5, dhe Psalm, 4. Pas ndarjes së ish-çiftit në janar 2021, West u bë kryefjalë kur sulmoi publikisht Kardashian në internet se e mban atë larg fëmijëve të tyre.

Sipërmarrësja e mohoi akuzën dhe iu lut reperit që të ndalonte me akuzat. Gjatë asaj kohe, ajo gjithashtu filloi të takohej me Davidson. Ajo dhe komediani u takuan kur Kardashian prezantoi “SNL” në tetor 2021. Muajin tjetër, thashethemet për romancë filluan të vërtiteshin kur ata u panë në disa dalje së bashku./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *