• |
ide | kryesore

Me ardhjen e Taulant Ballës fillojnë ndryshimet në kupolën e policisë (EMRAT)

Arkiva, Lajme, Të fundit
BallësNdryshime në policinë e shtetit një javë pas ardhjes së Taulant Ballës si ministër i Brendshëm.

Vilson Bala është emëruar Drejtor i Forcës së Posaçme Operacionale në Departamentin e Policisë Kriminale.

Arben Dashi, është emëruar Drejtor i Krimeve në Volum në Departamentin e Sigurisë Publike me strukturën e re.

Edvin Ndreu, Shef Komisariati nr. 6, ndërsa Artan Bajraktari Drejtor i Policisë Kukës. Oli Bistri specialist te Drejtoria e Krimeve në Volum, ndërsa Lutfi Minxhozi Drejtor i Europol në Policinë e Shtetit.

Kështu, Vilson Bala zëvendëson Oltion Bistrin, Artan Bajraktari zëvendëson Arben Dashin dhe Edvin Ndreu zëvendëson Vilson Balën.4 Comments

  1. Balla ishte ne Fier sot per ti kujtuar Drejtorit te Policise ne Fier, Lorenc Panganika, qe duhet te paguaje kestin e rradhes.

  2. këta oligarkë financojnë çetën mediatike të Tigrit, me të cilën ka nisur të sulmojë Erion Veliajn. Rastësi apo jo, anëtarë e çetës janë ish zyrtarë të korruptuar të PD-së, fanatikë të Sali Berishës, gazetarë me vila në Rolling Hills, Palasë, Kodrën e Diellit dhe Gjirin e Lalzit, gazetarë shfaqen duke pirë puro me Arben Ahmetajn, gazetarë me vila dhe televizion

      1. Ky qarkullimi e drejtuesve sa herë ndrohen ministrat, drejtorët e përgjithshëm fenomen shqiptar që asnjë rezultat nuk sjell.Krimi vazhdon, korrupsioni bën qejf.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *