• |
ide | kryesore

Johnny Depp shfaqet në publik pas problemit shëndetësor

Paparazzi, SliderJohnny Depp u shfaq në publik duke përdorur ndihmën e një bastuni përpara koncertit të tij – i cili fillimisht u shty për shkak të dëmtimit të kyçit të këmbës.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, grupi i Depp-it u detyrua të shtynte tre nga datat e turneut të tyre në SHBA më 29 maj, kur aktori i “Blow” pësoi një lëndim. “Jemi të pikëlluar të ndajmë që  do të riplanifikojnë tre datat e turneut tonë në SHBA këtë javë,” shkruante grupi, i përbërë gjithashtu nga Alice Cooper, Joe Perry dhe Tommy Henriksen, në atë kohë nëpërmjet faqeve të tyre në mediat sociale.

“Johnny ka pësuar një dëmtim të dhimbshëm në kyçin e këmbës pas paraqitjeve të tij të fundit dhe është këshilluar nga mjeku i tij që të mos udhëtojë. “Ai është i shkatërruar nga kjo kthesë e ngjarjeve, por mezi pret të pushojë në mënyrë që të katër Vampires të sjellin më të mirën e tyre absolute në turneun në Evropë.” Shfaqjet fillimisht u vendosën për 30 maj, 31 maj dhe 1 qershor në Manchester, N.H., Boston dhe Bethel, N.Y., respektivisht.

Johnny,  i cili fitoi një padi të profilit të lartë për shpifje kundër ish-gruas Amber Heard pak më shumë se një vit më parë – u kthye në jetën e turneut pas ndërprerjes tre-ditore. Më 8 qershor, ai u fotografua  ndërsa ishte në Bukuresht, Rumani. Dhe një javë pas lëndimit të yllit të “Rum Diary”, një fans e pyeti fotografin në turne të grupit, Kyler Clark, se ishte aktori. Clark u përgjigj, duke shkruar: “Ai po shërohet! Sidoqoftë, do të duhet kohë për t’a marrë veten plotësisht.” /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *