• |
ide | kryesore

Kim Kardashian po mendon për një operacion të ri plastik

Paparazzi, Slider
Kim KardashianDuket se Kim Kardashian po planifikon të bëjë sërish operacione plastike. Paparacët e fotografuan yllin teksa dilte nga klinika. Duke gjykuar nga fotoja, biznesmenja u përpoq të fshihej nga fotografët, por nuk ia doli.

Kim ishte e veshur me një kapuç të zi dhe e kishte mbuluar fytyrën.

Çdo grua në familjen Kardashian-Jenner është përballur me akuza për operacione plastike që nga episodi i parë i Keeping Up With The Kardashians që u shfaq në vitin 2007.

Ndërsa vetë Kim e ka mohuar shpeshherë se ka kyer një të tillë, ajo më në fund pranoi gjatë një episodi të The Kardashians se gjysma e muskujve të qafës së saj ishin ‘ndoshta të bërë me botox…’ sipas Page Six .

Themeluesi i KKW Beauty renditet si një nga klientët më të famshëm të Dr. Diamond në faqen e internetit të Institutit Diamond Face.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *