• |
ide | kryesore

Kristen Bell flet për incidentin në aeroport

Paparazzi, SliderKristen Bell nuk shqetësohet nga disa fansa “të zemëruar”. Aktorja u bashkua me bashkëshortin Dax Shepard në podcast-in e tij “Artchair Expert” këtë javë për të trajtuar pasojat në internet nga një histori që ata ndanë më parë rreth bllokimit në një aeroport.

Muajin e kaluar, çifti dokumentoi me humor aventurën e tyre të natës vonë në aeroportin e Boston Logan pasi fluturimi i tyre i planifikuar u vonua. Bell dhe Shepard kishin qenë duke pushuar me fëmijët e tyre dhe një familje tjetër në Martha’s Vineyard dhe po shkonin për në shtëpi për në Los Anxhelos kur mbetën të bllokuar pa hotele aty pranë në dispozicion për natën.

Prindërit, të cilët kanë vajzat Lincoln, 10 dhe Delta, 8 vjeç, thanë në episodin e 14 gushtit se ata e trajtuan përvojën si “kampim”, duke e quajtur atë “argëtuese”. “Gjëja për të cilën u shqetësova kur u publikua në lajme është se do të urreja që njerëzit të mendojnë se ne ishim të mërzitur ose ankoheshim për përvojën,” tha Shepard. “Unë thjesht mendova se ishte qesharak.”

Ai pranoi se u zemërua në një moment kur familja u informua se TSA do t’u kërkonte pasagjerëve të largoheshin nga aeroporti rreth orës 1 të mëngjesit. “Mendova se ishte çmenduri,”shtoi ai, duke thënë se në atë moment ata ishin ftuar në shtëpinë e një miku të përbashkët dhe vendosën të flinin atje.

Ngjarja – e cila përfshinte gjithashtu anekdota për mirësinë e punonjësve të linjës ajrore – fillimisht shkaktoi reagime nga disa komentues në internet që akuzuan aktorët se gënjejnë. “Unë u hutova vërtet kur pashë këto komente vërtet të zemëruara në postimin tim,” vijoi më tej Shepard. Bell shtoi: “.  Ata shkruanin “Ty nuk të detyruan të largoheshe!’ “Sigurisht që kishte hotele.” “Nuk më besohet se ke shpenzuar 600 dollarë për jastëkë”.

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *