• |
ide | kryesore

Shakira flet për karrierën e saj: Mirënjohëse

PaparazziShakira u prezantua me çmimin prestigjioz Video Vanguard në MTV Video Music Awards 2023 të martën dhe ajo kishte në krah dy nga fansat e saj më të mirë!

Këngëtares iu bashkuan dy djemtë e saj, Milan, 9 vjeç, dhe Sasha, 7 vjeç, në shfaqjen e çmimeve dhe tha se ishte “e pabesueshme” të kishte mbështetjen e tyre në natën e saj të madhe.

“Ata janë kaq të dashur dhe të kujdesshëm dhe më frymëzojnë për të qenë më e mirë, për të qenë një person më i mirë vetëm për ta,” u shpreh Shakira , të cilët i ndan me ish-in e saj, Gerard Piqué. “Ata janë gjëja më e mrekullueshme në jetën time. Ata janë gjithçka për mua.”

Nderi i Vanguard-it të Shakira-s përfshinte gjithashtu një performancë epike, ku  ajo këndoi, kërceu disa nga hitet e saj më të mëdha, duke përfshirë “She Wolf”, “Objection” dhe “Whenever, Wherever”.

Këngëtarja ka gjithashtu shumë mbështetje nga fansat e saj entuziastë, tek të cilët është mbështetur gjatë vitit të kaluar teksa ka nisur të rindërtojë jetën e saj pas ndarjes nga Pique, pas më shumë se 10 vitesh së bashku.

“Kurrë nuk e kam menduar se fansat e mi mund të më mbështesin dhe mund të jenë pranë meje në kaq shumë mënyra, e dini?, ndau ajo. “ Unë mendoj se nëse nuk do të ishte për shkak të tyre, ndoshta do të isha shumë më e trishtuar, por ata me të vërtetë më dhanë shumë për të luftuar dhe ata janë thjesht shumë besnikë. Gjithmonë, duke më mbrojtur për kaq shumë vite.”

“Nuk mbaron kurrë dhe mendoj se ata janë fansat më të mirë në botë”, shtoi ajo. “Unë jam shumë me fat. Ata janë thjesht të mrekullueshëm.”

.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *