• |
ide | kryesore

Bardhi i kërkon Kuvendit futjen në rend dite të rishikimit të përbërjes së komisionit të reformës zgjedhore

Lajme, Të funditKryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i kërkoi me anë të një shkrese Kuvendit të fusë në rendin e ditës projektvendimin për rishikimin e përbërjes së Komisionit të Reformës Zgjedhore.

Në shkresë, Bardhi argumenton faktin se në seancën e datës 21 shtator, është vendosur që ky projektvendim të futet në seancën e radhës, gjë që nuk është reflektuar nga kryetarja e Kuvendit. Gazmend Bardhi thotë se rishikimi i përbërjes se Komisionit të Reformës është domosdoshmëri, pasi për më shumë se 1 vit nuk është bërë asnjë punë dhe disa anëtarë sot nuk janë me deputetë, për shkak të heqjes dorë nga mandati.2 Comments

  1. Berisha që ndez zjarre dhe Rama që u hedh benzinë, e dinim.

    Por ndërkohë që demokratët, shqiptarët, SPAK dhe perëndimorët po i lagin dhe po i thyejnë një nga një nga fijet e shkrepësve të Berishës me gjithë atë vetë, se Gaz Bardh “perëndimori” do të vetëofrohej si ndihmësi i fundit

  2. Berisha që ndez zjarre dhe Rama që u hedh benzinë, e dinim.

    Por ndërkohë që demokratët, shqiptarët, SPAK dhe perëndimorët po i lagin dhe po i thyejnë një nga një nga fijet e shkrepësve të Berishës me gjithë atë vetë, se Gaz Bardh “perëndimori” do të vetëofrohej si ndihmësi i fundit.cfare kerkon ky Gei gaz ky nuk eshte eshe asgje,ca shpellkare si salihu i thone qe ti je kryekari jone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *