• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner flet për kasetën intime të Kim Kardashian

ArkivaCaitlyn Jenner ka folur së fundmi për kasetën famëkeqe intime të Kim Kardashian me ish-in e saj, Ray J.

Kaseta, e cila u zbulua në vitin 2007 përpara publikimit të, Keeping Up With the Kardashians, ndihmoi që Kim dhe përfundimisht familja e saj të bëheshin të famshëm.

Duke folur për reagimin e saj fillestar ndaj lajmeve të publikuara , Caitlyn tregou në dokumentar, ” Thjesht mendova: Çfarëdo që të ndodhë, thjesht do e injoroj dhe  do të shkoj në fushën e golfit… Për të qenë e sinqertë me ty, thjesht qëndrova jashtë historisë.”

Caitlyn pretendoi se , Kris, “nuk ka folur kurrë me mua për këtë”. “Unë nuk e di se çfarë ndodhi, pse ndodhi,” insiston Caitlyn për spekulimet nëse kaseta u zbulua qëllimisht apo jo.

Kim ika përmendur kasetën e saj intime  disa herë gjatë viteve, duke thënë se ajo i ka shkaktuar shumë siklet dhe turp. Gjatë sezonit 1 të serialit të ri të familjes Hulu, The Kardashians, Kim pretendoi se Ray J kërcënoi se do të publikonte pamje të reja nga kaseta, dhe ishte  ish-bashkëshorti i saj, Kanye West, që e ndaloi atë.

Në specialin e ribashkimit të serialit Keeping Up With Kardashians, Kim  i pranoi prezantuesit, Andy Cohen se kaseta ishte keqardhja e saj më e madhe.

“Kjo është diçka me të cilën duhet të jetoj për pjesën tjetër të jetës sime. Mundohem të mos pendohem, por ndoshta është e vetmja gjë që do të doja të mos ekzistonte dhe nëse mund të fshija ndonjë nga budallallëqet që kam bërë në jetë”, tha në atë kohë nëna e katër fëmijëve./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *