• |
ide | kryesore

Khloé kritikon Caitlyn Jenner për dokumentarin rreth jetës së tyre

Paparazzi, Slider


Khloé Kardashian, Kris Jenner dhe Scott Disick diskutuan raportin e tyre me Caitlyn  gjatë premierës së sezonit 5 të “The Kardashians” të Hulu të enjten.

Në skenën, e cila u filmua në vjeshtën e vitit 2023, treshja reagon ndaj përfshirjes së Caitlyn në dokumentarët “House of Kardashian” që u transmetuan vitin e kaluar pa përfshirjen e familjes.

“Ekziston ky dokumentar i ri për familjen tonë, dhe me sa duket  ka thirrur njerëz që kanë qenë dikur në jetën tonë ose janë në jetën tonë për të bërë dokumentarin, dhe askush nuk ka pranuar ta bëjë atë. Përveç Caitlyn”, thotë Khloé në një rrëfim.

Khloé, Kris dhe Scott, shikojnë një pjesë të dokumentit ku dëgjohet Caitlyn duke folur për Kim Kardashian. Zëri i një gruaje të paidentifikuar në dokument thotë se Kris “dëshironte të ishte më shumë se thjesht një shtëpiake”.

Caitlyn ishte e martuar me Kris për 22 vjet nga 1991 deri në 2015(kur Caitlyn ishte ish atleti olimpik Bruce Jenner, përpara se të dilte si trans në 2015).  Ata kanë dy fëmijë së bashku: Kylie dhe Kendall  përpara se të divorcoheshin.

Në një rrëfim, Khloé vëren se ndërsa ish-njerku i saj “është plotësisht i lirë të bëjë çfarë të dojë”, asaj i duket “e çuditshme” që Caitlyn do të bënte një projekt që sipas Khloé se “nuk po përpiqet të na pikturojë në mënyrën më të bukur”.”

Kim, ndërkohë, rrëfen se është më pak e shqetësuar për veprimet e Caitlyn.

Kam marrë kaq shumë mesazhe me tekst duke thënë: “A nuk je e lënduar nga fjalët që ish njerku yt ka thënë për ty?” Sinqerisht jo,” shpjegon themeluesja e SKIMS. “Kam pasur një njerk kaq të mrekullueshëm që më ka rritur, kështu që asnjë nga ato gjëra që thuhen, qoftë edhe të shtrembëruara apo çfarëdo qoftë, nuk do të më bëjnë të mendoj ndryshe për jetën që kam pasur.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *